Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-26, 12:43    Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

Na ostatnim (pierwszym) niezbyt licznym spotkaniu czatowym, zapowiedziałem, że będę wprowadzał taki nabór.
Forum się rozrasta, a ja już sobie rady nie daję... Nie mam tyle czasu na moderowanie i tworzenie.
Do rzeczy: potrzebuję ludzi do pomocy.
Głównie mają być to Pomocnicy, ale są także miejsca dla takich rang jak:
Sampler, Tab oraz Newser.
W tym temacie chciałbym wytłumaczyć czego będę wymagał.
Do wszystkich rang ma się to tak:
Na pewno musi być to ktoś, kto ma minimum 30 postów (jeśli nie masz, to pisz ale nie na siłę bo będę banować za spam i tym bardziej nie przyznam rangi). Nie może robić błędów ortograficznych oraz mieć minimum 14 lat.
A teraz opisy wymogów poszczególnych rang:
Zacznę od najważniejszej, czyli od Pomocników.
Po pierwsze musi spełniać powyższe wymagania i mieć zainstalowanego Firefoxa (ze słownikiem, który podkreśla błędy). Dlaczego wymagam tego? - to już będę tłumaczył na osobności)
1. Zadaniem pomocnika będzie moderowanie forum (edycja nieodpowiednich postów).. usuwanie literówek oraz poprawianie. I to właściwie tyle - aż tyle. WYMAGANA CODZIENNA OBECNOŚĆ NA FORUM i wypełnianie obowiązków.
2. Tab - Jego zadaniem jest wyszukiwanie tabulatur w internecie (formatowanie ich do naszej forumowej nomenklatury tabulaturowej i przesyłanie na mojego e-maila. (HARPTABS)
Na początek wymagam 20 tabulatur.. abym przyjął kandydaturę (znane utwory). Na mojego e-maila.
3. Sampler - Tu będzie mi najtrudniej znaleźć osoby.
Sampler gra tabulaturę z naszej strony, nagrywa ją i umieszcza na stronie jako przykład mp3. To jest chyba jasne.
Oczywiste i najgorsze (bo takich osób nie jest wiele)jest to, że ten ktoś musi dobrze grać na harmonice.
4. Newser - dodaje Newsy na stronę.
Kandydatury zgłaszajcie w tym temacie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-05-26, 17:23    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

Chętnie mógł bym zająć się moderacją forum.

Jestem tu nowy, dlatego też nie spełniam (jeszcze) wymogu postów (choć od wczoraj napisałem 15 i myślę, że każdy na temat), acz nie nowy w temacie (moderacji etc).
Mam jako takie doświadczenie z forami phpBB i nie tylko (zajmuję się poniekąd tworzeniem stron, konkretniej grafiki- więc śmiało mogę powiedzieć że obeznanie w temacie internetu od strony technicznej- posiadam).

Na forum na pewno będę codziennie, ponieważ temat harmonijki pomimo mojego póki co niewielkiego zaawansowania z dnia na dzień interesuje mnie coraz to bardziej.

Dodam jeszcze (co myślę, że dodatkowo będzie działało na +), iż zwykle siedzę przed komputerem minimum 8 godzin dziennie (poważnie- wynika to z w/w fachu [grafika komputerowa]).


Pozdrawiam.
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-26, 21:15    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

A ja chce się zapytać o te newsy. Na jakiej to zasadzie. Trzeba dodawać aktualności ze świata, Polski, czy o jakieś inne newsy chodzi?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-26, 22:18    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

Tylko muzyczne - informacje o koncertach, spotkaniach, warsztatach itp. - To w polsce.
No i wszystko ze świata harmonijek - to w świecie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2007-05-27, 14:27    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

No te takie newsy to sie znajdują na www.blues.pl . To może ja sie na takiego newsera zgłosze co? :D a gdzie to by trzeba pisać te newsy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-05-27, 18:31    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

Z tym, że nie chodzi tu na pewno o kopiowanie newsów... ewentualne zredagowanie etc ok... W każdym razie jedno źródło to za mało.
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2007-05-27, 18:34    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

no jakbym został takim newserem to oczywiście że wcześniej bym sie do tego przygotował i więcej źródeł wyszukał. Należe na LD Dżemu i tam też informują o różnościach itp. Tylko gdzie to trzeba umieszczać? (mam coraz większom ochotę sie tak poważnie zgłosić :) ) a i bym nie kopiował tych newsów tylko właśnie redagował :)

o a czy to nie jest tam w harppedii na samej górze gdzie pisze "news"? Bo jak tak to sie zgłaszam na newsera. :)

pozdrwiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-05-27, 20:04    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

Ja się zgłaszam do redagowania tabulatur do naszej nomenklatury tabulaturowej :)
Harmoszka jutro ci na maila wyśle taby :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-27, 20:30    Odp: Nabór na Newserów, Pomocników, Tabów i Samplerów!

WIADOMOŚĆ DO WSZYSTKICH: W sprawach harmonijkowych pisać tu: harmoszka@gmail.com
Włóczykij - jak prześlesz to pogadamy.
Osaosowski - twoją kandydaturę rozpatrzę na początku czerwca... mam dużo spraw.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu