Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-02-21, 23:20    Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Co myślicie o tych tekstach?
Czy ktoś z was ma wszystkie numery Muzyka z artykułami poświęconymi harmonijce?
Jeśli ktoś nie wie o czym mówię, to powiadamiam iż od dłuższego czasu w czasopiśmie Muzyk w każdym numerze znajduje się kilka stron poświęconych harmonijce.
Sam mam tylko kilka pierwszych numerów. Jeśli ktoś ma całą kolekcje, proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
njord 

Posty: 18
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Bromberg
Wysłany: 2008-01-22, 19:30    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Mógłbyś zamieścić jakieś skany/zdjęcia owych artykułów?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-23, 18:45    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Niestety nie. - nie mam takich uprawnień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
njord 

Posty: 18
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Bromberg
Wysłany: 2008-01-23, 20:14    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Govean, w takim razie mógłbyś chociaż jakoś streścić o czym owe są?
@edit:powiedz czy warto zainwestować - poszperać po allegro i zakupić archiwalne materiały
czy może są to po prostu informacje tak zupełnie czysto teoretyczne bez żadnych
praktycznych wskazówek?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-01-23, 20:28    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Są w początkowych numerach informacje i wskazówki dotyczące przerabiania i strojenia harmonijek, potem zaś kurs jak grać. Z przykładami zagrywek, podpowiedziami etc. Ja co miesiąc chodzę do Empiku sobie poczytać. Niestety, na własność "Muzyka" brak.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-01-24, 23:15    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

A na jakim etapie ten kurs jest? Dmuchanie w dziurkę? Ssanie z dziurki z "pociągiem"?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-01-25, 13:23    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

poDciągiem ;]
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-01-25, 14:43    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Wiem, ale nie pasowało do perwersyjnego stosunku do harmonijki :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-01-26, 18:55    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Teraz jakieś rzeczy o skalach i takich już bardziej teoretycznych sprawach. Jak solówki budować, o pozycjach, etc. Wcześniej po podciągach było.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
morgath 


Wiek: 38
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-07-06, 17:32    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

jeżeli komuś to pomoże odkryłem niedawno, że w bibliotekach miejskich są czytelnie czasopism, i z tego co pamiętam np. w Bydgoszczy w Bibliotece Miejsckiej na Starym Rynku jest Muzyk. Bieżący i wszystkie numery archiwalne.
_________________
thrill is gone ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
false 

Wiek: 33
Posty: 12
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-07-08, 19:12    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

Govean, od którego numeru są te artykuły? bo gdybym zamawial to chcialbym wiedzie od którego wziac
_________________
jak leci Gość?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-07-08, 19:22    Odp: Harmonijka Ustna - Artykuły zamieszczane w Muzyku FCM

nie zamawiajcie muzyków, to nie ma sensu z tego co wiem, autor tych tekstów ma zamiar umieścic je w najblizszym czasie na swojej stronie internetowej :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu