Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pawelek 


Wiek: 33
Posty: 77
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: pom. zach.
Wysłany: 2007-05-22, 20:28    Panie adminie, bez takich...

Nie rozumiem twojego działania. Chodzi mi o zamknięcie tematu w związku z harmoszkowym IRCem. Była to inicjatywa Włóczykija, gdyż jak 5 innych użytkowników miał przyjemność używać czata w zeszłą niedzielkę i mówiąc lekko, zawiódł się na nim. Zajął się tym, napisał instrukcję obsługi, a ty mowisz że bez uzgodnienia z tobą to lipa. Hmm, a czy to było coś złego?
Jako admin oczywiście to ty tu rządzisz, lecz takie podejście do sprawy zniechęca do własnych inicjatyw, takich jak tego chłopaka.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-22, 20:54    Odp: Panie adminie, bez takich...

Rzeczywiście trochę to nieodpowiednie. Proponuję adminowi założyć na forum temat o numerach gadu. Każdy poda swój a potem spotkania będą na rozmowach konferencyjnych. Ale nie robię nowych postów w tym temacie ze względów wiadomych.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-22, 21:54    Odp: Panie adminie, bez takich...

Konferencje na gadu maja pewien mankament, a mianowicie, niekiedy wiadomości nie dochodzą. Dlatego myślę, że IRC był najlepszą alternatywą dla chata.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Ifrost 

Wiek: 37
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-05-22, 22:11    Odp: Panie adminie, bez takich...

Cytat:
spotkania będą na rozmowach konferencyjnych...

Cytat:
Konferencje na gadu maja pewien mankament, a mianowicie, niekiedy wiadomości nie dochodzą. Dlatego myślę, że IRC był najlepszą alternatywą dla chata.


Pozatym nie wiem jak inni forumowicze ale ja z komunikatora gg nie korzystam (mam numer gg ale korzystam z jabbera i tam nie dam rady rozmwiac na konferencjach gg). Dlatego mimo wszystko postulowalbym za pozostaniem przy IRCu, zwlaszcza ze pewne kroki juz zostaly poczynione :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-23, 14:25    Odp: Panie adminie, bez takich...

Cytat:
Konferencje na gadu maja pewien mankament, a mianowicie, niekiedy wiadomości nie dochodzą. Dlatego myślę, że IRC był najlepszą alternatywą dla chata.

Nie gadam często na konferencjach więc wierzę na słowo.

Cytat:
Pozatym nie wiem jak inni forumowicze ale ja z komunikatora gg nie korzystam

Rzeczywiście masz rację. Więc może Skype, jeżeli forumowicze korzystają oczywiście. Z tego co wiem tam na bank docierają wiadomości.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-23, 14:53    Odp: Panie adminie, bez takich...

Skype: jeśli chodzi o pisanie to nie wiem, ale w przypadku konferencji głosowych to się tnie.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pawelek 


Wiek: 33
Posty: 77
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: pom. zach.
Wysłany: 2007-05-23, 16:08    Odp: Panie adminie, bez takich...

IRC jest rozwiązaniem, lecz adminowi nie pasuje coś i to jest właśnie istotą tematu
_________________
lanss, lanss

http://www.lastfm.pl/user/harpp/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-24, 16:45    Odp: Panie adminie, bez takich...

To ja się wypowiem, o co mi chodziło.
Jak w temacie było napisane, przeprosiłem Włóczykija za mój gest odpowiadający na jego wyciągnięcie ręki w naszą stronę. Bardzo nieprzyjemnie mi to wyszło - to fakt.
W Temacie napisałem w skrócie dlaczego usunąłem post.
Nie chciałem IRCa od Włóczykija, dlatego, że nie ma tam jak.. powiedzmy to "banować". Rozmawiałem z włóczykijem, czy ma jakieś "specjalne prawa" jako założyciel i dostałem odpowiedź "NIE". Dlatego też nie mam zamiaru zakładać czegoś gdzie po prostu każdy może mi powiedzieć K*** PI***** się.. lub inne takie.
Wtedy BAN i koniec. A tak to co ja mam zrobić? Rozmawiać z takim kimś?

O co mi chodziło z tym "inicjatywa bez mojej zgody".
Mi jako adminowi zależy na tym, aby wszyscy czuli się tutaj przyjemnie, dlatego forumowy IRC pod panowaniem Włóczykija (którego w ogóle nie znam osobiście jak i przez internet), nie jest dla mnie korzystnym rozwiązaniem.
Nie chcę urażać tutaj Włóczykija. Chodzi o to, że nie chcę powierzać nieznanej osobie (to może być każdy nie tylko włóczykij) czegoś ważnego dla forum.

A po drugie.. czego jeszcze nie powiedziałem. W ogóle nie myślałem o IRC - wyszło to tak nagle.

Nikt także nie pomyślał, czy ja czegoś nie chcę zrobić.

Na prawdę wszystkich przepraszam.. nie chciałem, aby to tak wyglądało.

Będzie coś czatowego.. ale musi to być coś bezpiecznego.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie rozumiecie.
Ostatnio zmieniony przez Govean 2007-05-24, 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-05-24, 17:17    Odp: Panie adminie, bez takich...

@Harmoszka - mówiąc, że nie mam żadnych praw do banowania ludzi maiłem na myśli to, że ja tego nie umiem zrobić bo po prostu nie wiem jak.Co nie zmienia faktu, że jakoś to zrobić można.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu