Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-07, 18:49    [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Jak w temacie...
Za kilka dni będziemy obchodzić pierwsze urodziny naszego forum :D - myślę, że jest to świetna okazja do świętowania :D
Pozdrawiam.

PS. W tym temacie piszcie jeśli chcecie: swoje uwagi, propozycje, podziękowania etc. :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-01-07, 18:51    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Govean napisał/a:
PS. W tym temacie piszcie jeśli chcecie: swoje uwagi, propozycje, podziękowania etc.

Jasne, kolejna robota dla mnie ;P.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-07, 20:19    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

No to co adminy? jakąś bibkę musicie zorganizować ;)
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-01-07, 21:08    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

super! Ja tego dnia mam impreze bo urodziny obchodzę :D więc wypije za FORUM (wypiję soczek bo alkoholu nie pijam a pozatym i tak nie będzie)

dziękuję: Adminowi (w końcu to jest ojciec tego forum), wszystkim którzy mi pomogli (Maciek i Rzeszot jak się nie myle i inni których- przepraszam- nie pamiętam), dezięki wam moderatorzy itp. dziękuje mojej babci i dziadkowi i ojcu i wujowi i kuzynom... zapędziłem się . Sto lat sto lat niech żyje forum nam... :D dobra sory :D

propozycje: udoskonalenie harppedii! Bo narazie to za dużo tam nie ma!

uwagi: często nie mogę sie zalogować! I musze wpisywać hasło i login po dwa a nawet trzy razy!

Na tej imprezie nie tylko wypiję za forum ale nawet zagram! :D

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-07, 21:35    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

A ja dziękuję Bogu, że nie opuścił Admina jak nas po kilka razy upominał :D A tak poza tym to tuż po północy z 11/12 jak dobrze pójdzie to się napiję za was. A co :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2008-01-07, 21:36    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nammmmm :D
A co do uwag dot. forum to głównie w harppedii by się więcej informacji przydało, choć to głównie kwestia czasu :)

No i przy okazji najlepszego dla Osy


http://www.tendancehighte...-blingbling.jpg
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-01-07, 21:59    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Jestem tu w sumie od dość niedawna, ale naprawdę polubiłem to forum, zwłaszcza ze względu na miłych użytkowników (na innych forach często jest z tym trudno). Podziękowania dla Admina za to, że taka strona w ogóle powstała :) Przez te kilka miesięcy bycia użytkownikiem forum nieco się rozwinąłem w grze na harpie i poznałem ludzi, od których mogłem się wiele nauczyć. Jak będę miał okazję, to na pewno wzniosę za Was wszystkich toast :P
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-01-08, 07:25    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Osaosowski napisał/a:
uwagi: często nie mogę sie zalogować! I musze wpisywać hasło i login po dwa a nawet trzy razy!

Wchodz na www.harmoszka.com a nie na harmoszka.com (www).
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
yama46 

Posty: 28
Skąd: Czempiń
Wysłany: 2008-01-12, 14:33    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

No to w dniu urodzin życzę dalszego rozwijania się najlepszego polskiego forum dot. tego pięknego instrumentu, który teraz mając prawą łapę w gipsie doceniam jeszcze bardziej ;)
Jeśli forum nadal będzie się tak rozwijać to jego przyszłość będzie piękna czego życzę i wam i sobie. Pozdro :harp:
_________________
Skazany na bluesa...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
tomi2130 

Posty: 9
Skąd: z polski
Wysłany: 2008-01-12, 19:01    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Moja propozycja brzmi: Może kilka nowych tabów, kilka łatwych zagrywek bluesowych dla początkujących :) Oczywiście forum nawet bez tego jest super!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-01-12, 19:13    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Tak, forum jest fajne. Nawet powiedziałbym bardzo fajne. Wszystkiego najlepszego Panie i Panowie. Chciałem w tym miejscu powiedzieć, że prawdziwą wartość tego miejsca wyznaczacie Wy - Pan, Pan, Pani.. Społeczeństwo, przynajmniej w części, która się zarejestrowała i stale dmucha w żagle harmoszki. Gratulacje. Jestem wniebowzięty, że mogłem się do Was przyłączć :D

Pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-12, 21:27    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Sto lat, albo więcej :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-01-13, 04:12    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Admin działaj coś ze stroną bo aż mnie kusi żeby z konkurencyjną ruszyć :P
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-13, 15:00    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Ale w sensie stronę taką a'la portal?

Jak tak to może współpraca będzie najlepszym rozwiązaniem ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
annoth 

Wiek: 34
Posty: 9
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-01-13, 15:06    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Rzeszot napisał/a:
Ale w sensie stronę taką a'la portal?

Myślę że to dobry pomysł...
Forum jest dobre, jak ktoś dłużej uczestniczy w jego życiu. Natomiast stronka jest wygodniejsza w użyciu.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."

(c) mjuzik
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-01-14, 12:21    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

Współpraca wchodziła by w grę jak najbardziej... Pogadam z adminem i kto wie ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2008-01-17, 20:06    Odp: [Forum] Pierwsze urodzinki harmoszka.com!! już 12.01.08!!

forum jest zajefajne, ale tych tabow malawo tak troche. a ogolnie to mili zyczliwi ludzi i to sie liczy przede wszystkim :D pozdrawiam :)
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu