Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 19:56    Pożegnanie?

Mili moi koledzy HARMONIJKARZE!
Parę dni temu miałem przyjemność przywitać się z Wami. Dzisiaj niestety muszę się z Wami pożegnać. Przyczyna, z pozoru, jest błaha. Kilka razy zdarzyło mi się, że po napisaniu postu i kliknięciu przycisku "wyślij" następowało wylogowanie połączone z likwidacją tekstu. Natomiast "przygoda" z dzisiejszej nocy wyprowadziła mnie całkowicie z równowagi. Napisałem dosyć długi, wyważony tekst będący odpowiedzią na zadane mi, ciekawe pytanie przez INIMA. Wymagało to koncentracji, zajęło sporo cennego czasu. Efekt - po "wysłaniu" - był właśnie taki jak napisałem wyżej.
Nie mam niestety dużo czasu: praca, obowiązki domowe, harmonijka i wszystko co z nią związane. Dlatego nie mogę więcej robić z siebie wała.
Trzymajcie się ciepło! Dużo ćwiczcie i rozmawiajcie ze sobą. Koniecznie bierzcie udział w Harmonijkowych Bitwach.
Zapraszam jeszcze raz do mojego kanału w You Tube (aktywny link jest w moim powitaniu). Tam jest bardzo dużo harmonijki w najlepszym wydaniu.
Mam nadzieję, że koledzy administrujący tym forum naprawią opisaną wadę i będę mógł wrócić.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Jurek
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
_Big_Mac_ 


Wiek: 36
Posty: 32
Skąd: Wrocław/Zielona Góra
Wysłany: 2008-01-09, 11:34    Odp: Pożegnanie?

Szkoda!
Ja nigdy nie napotkałem takiego problemu, może pojawia się tylko przy wrzucaniu długich postów? Baza danych się nie wyrabia z dużą ilością tekstu?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-09, 14:42    Odp: Pożegnanie?

Może kwestia jest w konfiguracji przeglądarki, ale jeśli problem nie pojawia się w innych miejscach, to nie tutaj trzeba szukać problemu.

Może być to jeszcze kwestia tego, że sesja trwa za krótko.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-01-09, 17:25    Odp: Pożegnanie?

Mi też dzisiaj parę razy też tak się zdarzyło, ale nie wiem czyja to wina...
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Cielak 

Wiek: 38
Posty: 29
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: uteibej
Wysłany: 2008-01-10, 15:10    Odp: Pożegnanie?

Parę razy jak zostawiałem komputer na dłuższą chwilę z włączoną ową stronką będąc zalogowany, wylogowało mnie i musiałem logować się od nowa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-10, 15:51    Odp: Pożegnanie?

Czyli, za krótka sesja, bo nie widzę innej możliwości.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-01-10, 17:19    Odp: Pożegnanie?

gilva53 napisał/a:
Napisałem dosyć długi, wyważony tekst będący odpowiedzią na zadane mi, ciekawe pytanie przez INIMA.

Chciałem zobaczyć co odpisałem... hmm... sorry, ale chyba nic :> . To był poniedziałek 23:25. W niedziele późno się kładę i wstaje w poniedziałek koło 7:00, więc koło pólnocy chodze z zapałkami miedzy powiekami. Miałem pewnie zamiar odpisać we wtorek po południu, ale zapomniało mi się, albo miałem coś innego ważnego do roboty. gilva53, wchodz na www.harmoszka.com a nie na harmoszka.com (chodzi o te www na początku), a przy logowaniu zaznaczaj 'zapamiętaj mnie'. A jak Cię wyloguje to wystarczy, ze cofniesz stronę i tekst adal powinien być na swoim miejsu ;) .
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu