Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-03, 21:46    [Forum] muzyka.harmoszka.com

Właściwie wszystko jak w temacie:
Jestem na etapie tworzenia forum na naszej domenie "harmoszka.com" - muzyka.harmoszka.com - które w sposób ogólny będzie traktowało o muzyce.

Forum powinno powstać w ciągu kilku godzin, jednakże przez kilka dni nie będzie tam można znaleźć nic prócz pustej strony i reklam (wiadomo co mam na myśli mówiąc, ze będą linki od pana gooooogllee:D - zachęcam do odwiedzania jako, ze strona musi jakoś funkcjonować i zarabiać - na harmoszka.com też są reklamy więc ;) wiadomo)...
Zszedłem trochę z tematu:

Gorąco zachęcam wszystkich do zapisywania się i udzielania na forum oraz polecania znajomym naszej strony.

Pozdrawiam.

PS. Jestem także na etapie tworzenia pewnego projektu, jednakże bez pomocy (bezinteresownej) innych osób - userów - się nie obędzie. Tak więc jeśli ktoś sądzi, że ma trochę wolnego czasu do zmarnowania :P (tzn dla mnie będzie to jak najbardziej potrzebna pomoc) to proszę pisać do mnie na gg: 4833220!

[ Dodano: 2008-01-03, 21:48 ]
No i co w ogóle myślicie o tym pomyśle :) Ktoś się zadeklaruje :) ? Pytam z ciekawości..
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-01-03, 22:10    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

A to forum to będzie ogólnie o muzyce czyli takie tegesy jak hip- hop, techno i pop to też będą? Co do pomocy to cóż ja w wolnym czasie tylko gram na harmoszy albo piję herbatę albo jem więc mógłbym ewentualnie nie jeść i ten czas poświęcić na pomoc. Z tym że ja z informatyki to jestem nie za świetny więc moge być tylko pomocnikiem typu "przynieś, wynieś, pozamiotej" tylko że w internetowej wersji ;) ale jak coś to sie zgłaszam.

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-01-03, 23:37    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Właśnie, mógłbyś nieco przybliżyć nam ideę Twojego projektu?? Chętnie bym pomógł, ale raczej nie potrafię... chyba nic więcej niż rozreklamowanie wśród znajomych nie mogę zrobić... ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-03, 23:48    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Powiem tak: Jeśli ktoś jest zainteresowany to informacje podam jeśli ktoś napisze prywatnie na gg. Nie chcę rozgłosu na ten temat, po prostu szukam pomocnych rąk, a projekt jest na tyle wielki, że potrzebowałbym pomocy kilkuset osób!.
I na 90% przyda się każdy z odrobiną wolnego czasu, a jeszcze lepiej jeśli jest "kreatywny", ale tego nie wymagam.
Od razu mówię, że w zamian za pomoc nie mogę zupełnie niczego ofiarować oprócz ogromnej wdzięczności.
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 4833220
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-01-04, 02:16    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Jak jeszcze pomysł z harmoszka.com uważam za trafiony, tak odnośnie kolejnego forum mam pewien niesmak. Wydaje mi się, że chcesz zacząć iść na ilość, zapominając że liczy się tak naprawdę jakość. Szkoda.

Co do "wielkiego projektu"- potrzebujesz kilkaset osób którym zupełnie NIC nie masz do zaoferowania?

...
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-01-04, 08:18    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

no tak, skrzyknięcie kilkuset osób za darmo samo w sobie jest znacznie większym projektem niż ogólne forum o muzyce....

powodzenia...

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-04, 15:38    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

hmmm.. jak widzę pomysł z forum muzycznym się nie przyjął, tak więc chyba zaprzestanę działań w tym celu.

Co to projektu, to hmm jakby się tu wykręcić ;) .. miałem na myśli to, że potrzebuje setek osób, ale nie mam zamiaru ich ciągnąć siłę, na siłę zbierać i od razu coś oferować.. po prostu jak ktoś ma czas do poświęcenia i chciałby pomóc to ja każdą taką pomoc przyjmę jako, że jej potrzebuje. Chyba nie myślisz, ze uda mi sie zebrać tyle ludu :) ?
Może w jakiś sposób sam sobie przeczę, ale mniej to mam na myśli...
No to koniec tłumaczenia.

Pomysł się nie udał, temat zamykam i pozdrawiam;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-04, 20:50    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Forum - myślę pomysł nietrafiony, z tego względu, że jest ich dziesiątki, w każdych tysiace użytkowników przy czym ich główne zajęcie to zabawa w: "skojarzenia", "opisz osobę nad tobą" itd. Nic nowego to nie wniesie, bo będą się powielać wątki.
Lepszym pomysłem, na jakiś projekt internetowy, jest zrobienie serwisu "Harmoszka.com", a nie tylko forum, ale tutaj znowuż trzeba się zastanowić co w nim zawrzeć. W tym przypadku nie będzie to powielanie już tak do końca "powielanie serwisów", bo nie ma w Polsce dobrego portalu o harmonijkach, harmonijkarzach, gdzie wszystko jest przejrzyste, łatwe do znalezienia.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-01-04, 21:39    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Integrowałem już kiedyś Joomle z forum. Poza tym Admin chciał pare innych portali ale nic nie wypaliło. Tymczasem za taki portal robi harppedia. Na razie to Govean ma roboty na następne dwa, trzy tygodnie a i tak jeszcze przybędzie a ja mam do środka lutego :/ .
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-05, 10:25    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Rzeszot proponował stworzenie harppedi na bazie skryptu Wiki... może to jest jakiś pomysł, tylko wszystkie dodane hasła musiałyby się znajdować na jakiejś przejrzystej liście do przeczytania z kategoriami, aby łatwo można było wyszukać informacji... bo często się zdarza, że używając opcji szukaj na wikipedi i tak nie znajdujemy pożądanych informacji... można by może trochę przerobić stronę główną wikipedi, tak aby można dodawać do niej jakieś newsy itp.

Tylko tak jak mowie.. o tym można myśleć, ale w późniejszym czasie: może w Kwietniu.. - to tylko się tak wydaje, ze to długo będzie trwało, lecz nim się obejrzymy już nadejdzie dzień roboty :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2008-01-05, 11:01    Odp: [Forum] muzyka.harmoszka.com

Na wikipedii można robić coś jak portale tematyczne. Możecie się nad tym zastanowić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu