Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Sławek Wierzcholski 


Wiek: 65
Posty: 69
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-03-28, 16:59    XX Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge"

Z przyjemnością informuję, że jubileuszowy - XX Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge" odbędzie się w Toruniu w dniach 13, 14 i 15 sierpnia 2020. Ponieważ z powodu epidemii nie mamy podpisanych jeszcze umów z niektórymi artystami, nie mogę przekazać informacji o obsadzie festiwalu. Mogę tylko zapewnić, że jak co roku wystąpią artyści z wielu krajów, grający na harmonijkach ustnych w różnych konwencjach stylistycznych - zawsze na najwyższym poziomie! 15 sierpnia 2020 o godz. 11:00 odbędzie się konkurs harmonijkowy. Obowiązuje ten sam regulamin jak w roku ubiegłym www.harmonicabridge.art Podobnie jak roku ubiegłym, klubem festiwalowym będzie klub "Brando's" przy ul. Żeglarskiej 25 (ok. 80 metrów od Pomnika Mikołaja Kopernika). W czwartek i piątek będzie tam grał dyżurny house band, towarzyszący muzykom chętnym do udziału w jam session. Kolejne informacje będę przekazywał na tym forum. Jeśli macie jakieś pytania - kierujcie je tu a chętnie na nie odpowiem. Dodam, że od tego roku organizatorem "Harmonica Bridge" jest Centrum Kultury "Dwór Artusa" https://artus.torun.pl/ Sławek Wierzcholski, Dyrektor Artystyczny Festiwalu Harmonica Bridge.
_________________
Sławek Wierzcholski
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 punkt(ów):
#Felix, Gedeon
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2020-03-28, 19:46    Odp: XX Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge"

Brawo, że kolejny raz udało się poczynić kroki organizacyjne dla XX edycji festiwalu.
Niektóre zmiany zaskakują, ale będzie inaczej, nie znaczy będzie gorzej!
Będzie inaczej, a to rozbudza moją ciekawość.
Jest nowa strona Festiwalu. Z czasem zapewniane będzie rozbudowana i uzupełniona o nowe wartości.
Jako, że to XX rocznicowy festival postuluję w dziale Historia przypomnieć wszystkim listę dotychczasowych laureatów. Z pewnością odwiedzę ten maraton harmonijkowych bojów konkursowych i występów artystów.
A Sławkowi, życzę dużo wytrwałości w realizacji tego pięknego zamierzenia.

Felix
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Sławek Wierzcholski 


Wiek: 65
Posty: 69
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-04-29, 10:56    Odp: XX Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge"

Z przykrością informuję, ze decyzją władz Torunia, tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Harmonijki Ustnej "Harmonica Bridge" nie odbędzie się. Decyzja została podjęta w związku z pandemią koronawirusa oraz wynikającym z tego zakazem organizacji wydarzeń o charakterze masowym .
Mam nadzieję, że w roku 2021 odbędzie się XX, jubileuszowy festiwal "Harmonica Bridge".
Przepraszam wszystkich zawiedzionych ale decyzja władz - jakkolwiek bolesna - jest zrozumiałą i chyba jedyną z możliwych.
Do zobaczenia w Toruniu w sierpniu 2021 roku!
Sławek Wierzcholski
Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Harmonijki Ustnej
"Harmonica Bridge"
_________________
Sławek Wierzcholski
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu