Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-09-11, 16:36    Bezprzewodowy majk SAMSON

W mojej praktyce ten zestaw się sprawdził, jak żaden do tej pory.

W zestawie: odbiornik Samson mikrofon i nadajnik. SAMSON AX1/Q7 AIRLINE 77

O ile nadajnik i odbiornik dobrze spełniają swoje funkcje to mikrofon od SAMSONA jest niższej klasy. Dołożyłem, więc wokalowy majk m-ki SENNHEISER typu e835S.

Zestaw sprawdził się na scenie wielokrotnie, dlatego polecam harmonijkarzom, którzy lubią sobie "pospacerować" podczas koncertu.
Bateria typu AAA (paluszek) wytrzymuje na 3 godzinny koncert. Może wytrzymała by więcej, ale wolę nie ryzykować.

Jest to zestaw nisko budżetowy. Bardzo profesjonalne zestawy kosztują znacznie więcej.
Cena od 700 Pln wzwyż, w zależności, gdzie kupicie.

Opis techniczny:

Samson Airline 77 Handheld System
Ręczny system bezprzewodowy UHF AirLine 77 oferuje możliwość doświadczenia prawdziwej łączności bezprzewodowej i zapewnia całkowitą swobodę poruszania się. System składa się z odbiornika CR77 oraz ręcznego nadajnika, który podłącza się do standardowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową. Obecność w zestawie mikrofonu dynamicznego Samson Q7 zapewnia kompletność tego rozwiązania.
• Nadajnik AX1 jest bezpośrednio podłączany do dowolnego typowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową
• Nadajnik posiada wyłącznik zasilania, kontrolkę LED zasilania/baterii oraz kontroler poziomu sygnału wejściowego
• Jedna bateria AAA zapewnia do 14 godzin pracy nadajnika AX1
• W zestawie znajduje się mikrofon dynamiczny Samson Q7
• Ręczny system bezprzewodowy true-diversity UHF z syntezą częstotliwości PLL
• Odbiornik CR77 posiada wielosegmentowe mierniki LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF • Kontrolery funkcji Squelch oraz poziomu głośności
•Symetryczne złącze XLR oraz niesymetryczne jack 1/4 cala z przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego mic/line • Dołączony zasilacz sieciowy AC oraz przewód połączeniowy 1/4 cala na 1/4 cala
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2020-05-23, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
roca
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-09-27, 16:47    Odp: Bezprzewodowy majk SAMSON

a czy on przypadkiem nie pracuje w zarezerwowanych dla czegoś innego już częstotliwościach teraz?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2020-05-23, 10:21    Odp: Bezprzewodowy majk SAMSON

Harry napisał/a:
a czy on przypadkiem nie pracuje w zarezerwowanych dla czegoś innego już częstotliwościach teraz?

Gdyby były to częstotliwości zastrzeżone, to nie byłby dopuszczony do sprzedaży na polskim rynku.
p.s. grałem na tym zestawie wiele razy i nic nie mam nic do zarzucenia jego działaniu.
Powiem więcej, że w granicach estrady sprawuje się doskonale. Bez żadnych problemów akustycy włączają mnie w swoje miksery i wszystko działa doskonale. Polecam :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu