Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Togato 

Wiek: 29
Posty: 2
Skąd: Koźmin Wlkp
Wysłany: 2019-03-27, 12:26    Harmonijka dla początkującego do okolo 100 zł

Witam. Chciałbym zacząć moją przygodę z harmonijką ale jak każdy wie najtrudniejszą i najbardziej zachęcającą czy też zniechęcającą sprawa do zabawy jest.. Sprzęt ...

Wiec o to moje pytanie. Jaką harmonijkę wybrać dla osoby która chce wydać około 100 zł na harmonijkę i nie mieć przeczucia że się rozpadnie po 2 miesiącach użytkowania skr chodzi mi o trwałość i komfort w użytkowaniu kosztem lekko słabszej jakości. Interesuje mnie Harmonijka 10 kanałowa w stroju C ..

Wpadły mi w oko :
1. SUZUKI BLUESMASTER MR-250 C-DUR
2. Seydel Blues Session C

Jakie opinie Co polecacie i pod jaką harmoniką do 100-120 zł podpisalibyście się nogami i rękoma :) .

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ^^
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
isztrakptak 

Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Lubań
Wysłany: 2019-03-27, 20:58    Odp: Harmonijka dla początkującego do okolo 100 zł

Ja bym Ci polecił Hohner Special 20, kupiłem za 120 zł i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem bardzo dobra na początek :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Togato 

Wiek: 29
Posty: 2
Skąd: Koźmin Wlkp
Wysłany: 2019-03-27, 22:14    Odp: Harmonijka dla początkującego do okolo 100 zł

A jak z wytrzymałością tej harmonijki ?... i wgl ?. bo np.

SEYDEL BLUES SESSION 10201C jest w ten samej cenie co Hohner Special 20 a wygląda bardziej na poręczną
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
isztrakptak 

Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Lubań
Wysłany: 2019-03-28, 09:23    Odp: Harmonijka dla początkującego do okolo 100 zł

Ja swoją już mam z 2 lata i nic złego się z nią nie dzieje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu