Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-12-06, 20:49    [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Żeby tradycji stało się za dość, przerobiony cytat z postu adminowego:

"A więc... długo oczekiwana chwila nadchodzi...
3....
2.5....
2....
1.5....
1....
0.5....
0.....
-0.5....
START. Zwycięzcami piątej już edycji HB zostają -
Serdeczne gratulacje!
O oto kompletna lista laureatów:

Maciekdraheim - 1+1+1+1+1+1+1= 7 - 1st
SZCZYPIOR - 1+1+1+1+1+1=6 - 2nd
Jacoharp - 1+1+1+1=4 - 3d
Kamilteau - 1+1+1=3 - 4th
ex aequo:
Lady_Stardust - 1+1=2 -5th
arkceg - 1+1=2 -5th

Brawa dla wszystkich i liczę na zaangażowanie zwycięzców (i nie tylko) w kolejnych edycjach."

Ja od siebie chciałem podziękować uczestnikom wzięcia udziału w bitwie i pogratulować świetnych nagrań. Uważam, że wszyscy uczestnicy zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony i mi ciężko było samemu rozdysponować swoje głosy. Jeszcze raz gratuluję uczestnikom i zapraszam do komentowania nagrań i wyników. Dziękuję również za otrzymane głosy (choć to trochę dziwne ogłaszać się samemu zwyciezcą ;) ).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-06, 20:55    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Ahhhhh od trzech edycji w cieniu 1st :P wygranego no ale co moze w pryzszlej edycji :D
GRATULACJE uwazam ze gram z edycji na edycje coraz lepiej bo sami siebie motywujemy
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-06, 21:11    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Również gratuluje wszystkim uczestniokm, byliście wspaiali, itd. itp. Poczekajcie aż się troche podszkolę i dorównam Wam poziomem. Wtedy Wam pokażę :] ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-12-06, 21:17    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Parę słów ode mnie:

Po pierwsze - gratuluję Maćkowi zwycięstwa. Wykosić konkurencję na leciwej Silverce to jest coś :)

Po drugie - miałem ogromny problem z przyznaniem punktów. W końcu przyznałem je Maćkowi za całokształt, Jacoharpowi za masę fajnych efektów oraz Lady Stardust za fajne brzmienie "z ust" (no właśnie... tutaj znowu się ujawnia męska dominacja w grze na harpie... jak można mówić w przypadku kobiety o brzmieniu "z ryja"? :? ) i frazowanie.

Po trzecie - wszyscy byliście świetni i mam nadzieję, że spotkamy się w następnej edycji :harp: :harp:

Pozdro :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 22:33    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Ciekawe improwizacje nagraliście. Co prawda troche do siebie podobne, ale to już wina podkładu. I z tego powodu były problemy z przyznaniem punktów. Więc po jednym punkcie rozlosowanym "na totolotka".
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2007-12-07, 09:07    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

dołączam się do gratulacji.

Długo się zastanawiałem nad przyznaniem punktów i doszedłem do wniosku, że trzy punkty to zdecydowanie za mało. Powinniśmy przyjąć system umożliwiający ocenę wszystkich prac.

no i komentarz:
Generalnie wszyscy grali za dużo. Szkoda bo można było stworzyć świetne duo z pianinem. Nie jest to niczyim minusem, też grałem do tego podkładu i wiem jak silna jest pokusa by grać na maksa...

Szczypior - wydaje mi się, że Twoja chrapka na pierwsze miejsce jest właśnie tym co powoduje, że coś jest nie tak...

Jacoharp - zagrałeś fajny kawałek, ale go przekolorowałeś efektami dodawanymi gdzie tylko się dało...

Lady_Stardust - fajowe wykonanie, ale przebrnięcie przez Twoje nagranie było nie lada wyzwaniem (na szczęście pokazałaś, że to były chwilowe trudności)

Brak komentarza w pozostałych przypadkach oznacza: dobra robota!

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-07, 15:46    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

KUBA PEWNIE MASZ RACJE :D aale mam pomysł na to jak zrobić byśmy tyle grali po pierwsze kawalek do 3:30 góra....... dłuższe troche bez sensu... no i niehc podklady beda z jakimis slowami.. lub partią jakiegoś instrumentu bo tak sluchanie samego podkladu bez sens co nie??
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jacoharp 

Wiek: 33
Posty: 57
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2007-12-07, 16:04    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

no za dlugie podklady:) gratuluje wszystkim wspoluczestnikom. fajnie jakby byl jakis podklad w stylu jamesa cottona albo juniora wellsa:) taki zywy:) pozdro
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-12-07, 18:40    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

kuba napisał/a:
Generalnie wszyscy grali za dużo. Szkoda bo można było stworzyć świetne duo z pianinem. Nie jest to niczyim minusem, też grałem do tego podkładu i wiem jak silna jest pokusa by grać na maksa...


No właśnie... HB jest swego rodzaju konkurencją i wszyscy starają się "sprzedać" wszystko, co potrafią. No i zawsze jest obawa, że dłuższa pauza zostanie odebrana przez słuchacza jako oznaka bezradności czy braku pomysłu. Ja po wysłaniu pracy byłem zły na siebie, że się pospieszyłem, bo w ciągu paru następnych dni wykombinowałem parę riffów, które mogłyby wzbogacić moją improwizację... Przyznam jednak, że w tej edycji zagrałem bardziej emocjami, a w poprzedniej rozumem... :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
arekceg 


Wiek: 34
Posty: 15
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2007-12-08, 00:27    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

nie spodziewałem się,że otrzymam jakiekolwiek głosy więc bardzo dziękuję :)

zgadzam się - podkład był zdecydowanie za długi - słuchanie nawet najlepszego harmonijkarza grającego praktycznie non-stop przez 3 minuty znuży każdego ;)

anyways gratuluje wszystkim naprawdę świetnych nagrań :)

pozdrawiam
_________________
zamiast gapić się na mój podpis idź pograć na harmonijce
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2007-12-10, 08:49    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

moim zdaniem podkład wcale nie był za długi. Chodziło mi o to, że nie trzeba było grać od pierwszego do ostatniego taktu...
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
yama46 

Posty: 28
Skąd: Czempiń
Wysłany: 2007-12-11, 18:02    Odp: [GP I] HB V - wyniki i komentarze

Gratulacje dla zwycięzców i tych trochę mniej docenionych ;P
Co do długości podkładu to powiem tak:
Jak dograłem do tego solówki na elektryku wymieniające się z harmonijkowymi to brzmialo to nawet zadowalająco, ale nie wysyłałem, bo to mimo wszystko Harmonijkowe a nie gitarowe bitwy :) a same wersja bez wiosła mi się nie podobała, bo jeszcze nie mam umiejętności by 3 minuty grać coś ciekawego :D
_________________
Skazany na bluesa...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu