Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
nowy88 

Posty: 48
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-01-21, 23:02    [Rada] Sprawdzenie harmoszko

Czy ktoś z okolic kotowic, lub mojej lokalizacji byłby uprzejmy i sprawdził moją harmoszke mile widziane w ten poniedziałek. Mam wrażenie że moje harmoszke żle gra, a napewno inaczej niż wcześniej. Chciałem ją wysłać do serwisu żeby w ramach gwarancji wymienili mi stroiki bo mam do tego prawo i piszę im co z nią jest nie tak to w odpowiedzi dostaję informacje że nie umiem grać. I chciałbym żeby ktoś inny się wypowiedział jak zagra.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-01-23, 17:04    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

Przykro mi ale serwis ma rację. Zapoznaj się z warunkami gwarancji tego serwisu zanim zaczniesz rościć sobie prawa do wymiany stroików, to po pierwsze, a po drugie wymiana stroików sprawi, że będziesz miał w ręku tą samą harmonijkę, z tak samo reagującymi stroikami i dalej nie będziesz umiał poprawnie zagrać. Jeśli w innym temacie piszesz, że nie umiesz grać podciągów, to raczej nie spierałbym się na Twoim miejscu z kimś, kto te instrumenty naprawia.

Pozdrawiam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pivo 

Posty: 47
Wysłany: 2017-01-24, 17:00    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

To niestety przykre, ale prawdziwe. Harmonijki jakoś naprawiają się same (zaczynaja lepiej grac) po odpowiednio długim czasie poświęconym na naukę i trening ;) chyba, ze masz najtanszy instrument to wtedy może być różnie... ale po sobie widzę, ze jeśli harmonijka jest z tych które są uznawane za prawdziwy intrument to większość ich wad znikala po jakimś czasie regularnego grania i wracała po przerwach ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
nowy88 

Posty: 48
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-01-24, 23:05    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

mam seydel 1847 sliver
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-01-24, 23:11    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

To pewnie też sam się naprawi, szybciej niż tańsza harmonijka ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
never 

Posty: 4
Wysłany: 2017-03-19, 17:13    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

Też mam takie wrażenie na swojej. Nie moge wydobyć z niej normalnego dzwieku na 2 kanale.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-03-20, 10:01    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

To raczej masz typowy problem z drugim kanałem :)

http://forum.harmoszka.co...light=tajemnica

Ten sam od wieków. Do przejścia, trochę prób i błędów.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
never 

Posty: 4
Wysłany: 2017-03-20, 11:39    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

To jest prawie nowy HArpmaster i ten kanał od nowości jest jakby przytkany. Problem na wdechu i wydechu. Problem może być z techniką bo dopiero sie uczę układać usta, trafiać w kanały i tak po prawdzie to nie idzie mi. Chyba potwierdziłem swój antytalent muzyczny. Ta 2 dodatkowo mnie ostatnio zniechęca bo jak tu sie uczyć jak sprzęt nie halo.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-03-20, 15:36    Odp: [Rada] Sprawdzenie harmoszko

No właśnie, od nowości problem = problem z techniką :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu