Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
nowy88 

Posty: 48
Skąd: Żory
Wysłany: 2016-11-30, 17:44    [Rada] Przeskakiwanie po kanałach

Ćwiczę już cały dzień, moją harmoszką i wszystko jest spoko dźwięk, z poszczególnych kanałów jest coraz czystszy i już prawię za pierwszym razem mam czysty dźwięk jak to się mówi nauka czyni mistrza i trzeba dużo ćwiczyć. Ale mam problem z przeskakiwaniem po kanałach zawsze poza "głównym kanałem" słychać jeszcze inny. Jak dostosować technikę żeby trafić w odpowiedni kanał no na pewno trzeba ćwiczyć, ale może jest jakiś myk na to bo nie wiem czy mam ruszać harmonijką czy głową czy jedna rzecz ma być nieruchoma czy wszystko powinno się jakoś zgrać żeby było płynne. Już wiem, że rozluźnienie i ogólnie relax przy graniu jest potrzebny bo jak człowiek jest spięty to nic nie wychodzi. Ale jak na razie granie sprawia mi wielką frajdę nawet jak coś nie wychodzi to się nie wku...am tylko próbuję podejść do tego bardziej technicznie dla czego nie wychodzi jak nie tak to może inaczej i czasami taki kombinowanie jest dobre, żeby nauczyć się "swojego stylu gry"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nowy88 

Posty: 48
Skąd: Żory
Wysłany: 2016-12-02, 21:22    Odp: [Rada] Przeskakiwanie po kanałach

Znam cały utwór umiem zagrać czystko i ogólnie jest ok. Tylko mam jeszcze problem żeby trawić w jeden kanał najczęściej są to dwa kanały macie na to jakaś radę. Prosta melodia oparta tylko na trzech kanałach.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2016-12-02, 23:04    Odp: [Rada] Przeskakiwanie po kanałach

Ja mam radę - ćwicz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lizur97
  
Odpowiedz do tematu