Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
alientv

Posty: 3
Wysłany: 2016-09-19, 02:38    [Hohner] Pierwsza harmonijka - model , pomoc wybór ?

Witajcie jestem totalnym laikiem i wiem że było na pewno takich tematów tu kilkanaście jak nie kilkadziesiąt i starzy wyjadacze mają takich pytań po dziurki w uszach no ale od czego jest forum ;) Dlatego pytam Was co wybrać na początek ?
Nie grałem nigdy tzn nie uczyłem się grac a po prostu kilka razy zdarzyło mi się spróbować po prostu dmuchnąć w harmonijkę i to wystarczyło żebym chciał spróbować ale nie na tyle żeby od razu kupować sprzęt za grube pieniążki - chciałbym nauczyć się podstaw i pierwszych melodii na czymś dość prostym ale zarazem z ładnym brzmieniem i pewnie w tonacji C
Mój wybór padł na firmę Hohner i tu prośba do Was które modele / model do 100zł max 130zł polecacie ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
miki111 

Posty: 103
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2016-09-19, 11:42    Odp: [Hohner] Pierwsza harmonijka - model , pomoc wybór ?

To oczywiście moja prywatna opinia -ale początkujący powinien zapomnieć o Hohnerze.
Hohner ma delikatne stroiki i to kwestia tygodni a czasami dni jak będzie się nadawała do naprawy.
Do 100pln Harpmaster Suzuki. A jeśli powyżej to polecam promaster albo SessionSteel Seydel.
I kupowałbym tylko ze sklepu bluesharp.pl z dopłatą za regulację stroików przez #minigunmen.

Nie jestem związany z tym sklepem, ale mam harmonijki ustawiane przez customizerów - zupełnie inna bajka niż prosto z pudełka.
_________________
pozdrawiam Mikołaj Flont
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
alientv
alientv

Posty: 3
Wysłany: 2016-09-19, 20:56    Odp: [Hohner] Pierwsza harmonijka - model , pomoc wybór ?

dzięki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu