Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
TheFakir 

Wiek: 27
Posty: 4
Wysłany: 2016-08-21, 19:45    [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Witam , założyłem właśnie tu konto żeby znaleźć pomoc w wyborze sprzętu . Chciałem przenieść swoją gre na ulice ale nie znam sie zupełnie na sprzęcie , wiem że będe potrzebował mika , wzmacniacz, akumulator ,głośnik i looper myśle Boss RC-30 (chyba to wszystko). Budżet nie gra dużej roli ,mam ok 1500 na wszystko chociaż moze być więcej , nie zależy mi zeby to bylo super dobre i drogie , po prostu żeby było dobrej jakości i pełniło swoją role.Generalnie zajmuje sie beatboxem na harmonijce wiec ciezko mi jest coś wybrać odpowiedniego. Chciałbym żeby to brzmiało jak u tego pana tutaj (swoją drogą mistrz):
https://www.youtube.com/watch?v=PvzTi9SqC5g
https://www.youtube.com/watch?v=F9MXQt6lfG8
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2016-08-27, 20:11    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Jest też inne rozwiązanie, jak wzmacniacze na baterie, które wytrzymują dość sporo godzin i są wystarczająco głośne, np Roland wydał takie wzmaki z myślą o grających na ulicach.

Roland AC 33




Roland Cube Street

_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Yotame 

Posty: 17
Wysłany: 2016-08-27, 23:20    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

mikrofon Audix Fireball V powinien być fajny. używają go i harmonijkarze i beatboxerzy. Ja grając na harpie jestem z niego całkowicie zadowolony :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
TheFakir 

Wiek: 27
Posty: 4
Wysłany: 2016-09-05, 21:39    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

To mówicie ,że wzmacniacz na baterie , mikro i looper wystarczą żeby sie zacząć bawić na dworze? Fajna sprawa , tylko widze ze chyba z 2000 na wszystko pójdzie . Mam nadzieje ze mikro i wzmacniacz warte są swojej ceny ;D Ogólnie gdyby ktoś jeszcze wpadł na ten post to chętnie posłucham opini o sprzęcie ; )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-09-05, 23:09    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Koledzy nie zakładajcie nowego tematu jak już takie istnieją!

http://forum.harmoszka.co...anie-vt8070.htm
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Yotame 

Posty: 17
Wysłany: 2016-09-06, 15:17    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

No ja przepraszam bardzo, ale czy w tym linku jest mowa o beatboxie? ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-09-06, 19:47    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Mikrofon audix fireball (mam ten bez "V" - różni się brakiem potencjometru) to najlepiej brzmiący mikrofon jaki mam (jeśli chodzi o brzmienie czyste ) - moim zdaniem brzmi blisko pojemnościówki (używam często do wokalu też :) ).
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2016-09-08, 19:57    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

No tak, poprzedni temat nie ma nic wspólnego z beatboxem :) Piszta tutaj :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-09-08, 20:48    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Ale ma związek ze sprzętem. Tytuł to jedno, ale merytorycznie to wypowiadacie się na temat sprzętu nagłośnienia dla grania w plenerze. (piecyki, majki, looper) etc.etc.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
TheFakir 

Wiek: 27
Posty: 4
Wysłany: 2016-09-18, 18:34    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Ma związek ze sprzętem , ale wiesz sprzęt do harmoniki samej to nie koniecznie ten sam co sporzęt do beatboxu na harmonijce , przynajmniej ja tak uważam dlatego ten temat założyłem też. No więc wybrałem juz mikro (audix vireball) , looper (boss RC-30) no i jeszcze tylko nie wiem jaki wzmacniacz ale słyszałem że te Rolandy są dobre i sie zastanawiam czy przester do beatboxu na harmonijce to dobry pomysł czy lepiej bez.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Yotame 

Posty: 17
Wysłany: 2016-09-18, 20:30    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

przester do beatboxu to chyba nie najlepszy pomysł. ale tak swoją drogą do grania z przesterem potrzebny jest odpowiedni mikrofon (jak np. astatic jt-30 - fireball sie do tego nie nadaje) i piec lampowy
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
TheFakir 

Wiek: 27
Posty: 4
Wysłany: 2016-10-18, 17:25    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Dzięki za odpowiedzi , zestaw myśle zrobić taki
mikro Audix Fireball V
wzmak Roland Street Cube BK (chyba)
looper Boss RC 30
będzie dobre według was?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Yotame 

Posty: 17
Wysłany: 2016-10-18, 18:33    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

Chyba fajne. Wygląda obiecująco.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kastasqad

Posty: 5
Wysłany: 2016-10-26, 10:26    Odp: [Pytanie] Jaki sprzęt do beatboxu na harmonijce

na początek wystarczy, nie ma co przesadzać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu