Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2013-12-24, 10:04    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Niestety nie reupload, ale zamiennik :) Moze nie tak drobiazgowy, ale na początek może wystarczy.

http://forum.harmoszka.co...arpa-vt1902.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KwQ 

Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-01-22, 23:36    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Odswiezam temat, bylbym wdizeczny za ponowny upload oryginalnego rozszerzonego artykulu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
początkująca 

Posty: 3
Wysłany: 2014-11-30, 21:58    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

plus! pomogłeś mi, bo zamierzam kupić harmonijkę i zastanawiałam się jaką. Dzięki :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gofator 


Wiek: 40
Posty: 166
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: Otmuchów
Wysłany: 2014-12-14, 11:39    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Witajcie grajkowie. Odwiedzam forum przypadkiem po długiej nieobecności. Odświeżam upload mojego artykułu. Artykuł jest ogólnie dostępny, pozwalam go kopiować, udostępniać ku chwale harmoszki.
http://przeklej.org/file/...nijka.Ustna.doc
w razie problemów mogę wysłać mailem.
p.s na pierwszej stronie gdzie przedstawiam artykuł również edytowałem linkę. Zapraszam do korzystania z artykułu :)
_________________
Hooray, Hooray, These Women Is Killin' Me
Zanim założysz nowy temat zaglądnij tutaj ->
http://forum.harmoszka.co...cych-vt2606.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
~pomaranczowy~ 

Posty: 1
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2015-07-08, 18:16    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Witam!
Chciałbym zawiadomić o wygaśnięciu linku i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł ponownie udostępnić gdzieś ten artykuł :]


Z góry dziękuję ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-07-10, 12:34    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Napisz mi na PW swój e-mail. Jako załączniki forum nie chce przyjąć ani *.doc ani *.pdf.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-07-10, 14:31    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Medium napisał/a:
Napisz mi na PW swój e-mail. Jako załączniki forum nie chce przyjąć ani *.doc ani *.pdf.

A może dało by się wkleić linki na harmonijkowym Facebook'u?

P.s. te techniczne tematy wrzuciłbym do działu "O serwisie" !
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
tengo 

Wiek: 30
Posty: 2
Skąd: Chełm / Vogt
Wysłany: 2015-08-19, 17:24    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Mógłby ktoś zrobić reupload oryginału lub ew. wysłać na mail: ressentir@gmail.com ? Z góry dziekuję :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
isztrakptak 

Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Lubań
Wysłany: 2016-03-06, 22:28    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Również proszę o upload albo ewentualne wysłanie na maila. isztrakptak@wp.pl Z góry dziękuję :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wikotr

Posty: 1
Wysłany: 2016-05-11, 01:41    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Witam,
to mój pierwszy post na tym forum, dlatego pojawia się również w temacie przeznaczonym dla osób takich jak ja. Jeżeli istnieje możliwość proszę o wysłanie wyżej wspomnianego artykułu na adres email: wikotr@gmail.com.

z poważaniem
_________________
Przeszłość zawsze jest piękna, przyszłość zresztą również, tylko teraźniejszość zadaje ból, który nam towarzyszy jak ropiejący wrzód między dwoma nieskończonościami beztroskiego szczęścia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kozik 

Posty: 1
Wysłany: 2016-08-13, 01:30    I dla mnie

Witam szanownych Forumowiczów! Ja też bardzo poproszę: j.kozik@wp.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Koteu 

Wiek: 23
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-22, 18:17    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Witam szanownych Forumowiczów! Ja też bardzo poproszę: BefxPL07@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MarekG 

Wiek: 65
Posty: 2
Wysłany: 2016-11-14, 11:13    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Dzień dobry,
Bardzo proszę także o przesłanie tekstu na grudzienm@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich.
_________________
Marek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
heavyfifi

Posty: 1
Wysłany: 2017-05-08, 20:45    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Witam
Czy byłaby możliwość przełania do mnie jakiegoś z plików dla początkujących? Dopiero zaczynam jako samouk i brakuje wielu informacji. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje w odpowiedzi lub też na email kiciakbartek@gmail.com
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-05-09, 23:13    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Zacznij może od tego kursu:

http://www.bluesharp.pl/?...CFUoW0wodt3kL4Q

Cytat:
Czy byłaby możliwość przełania do mnie jakiegoś z plików dla początkujących?

O jakim pliku myślisz?
Czy to ma być podkład czy też taby?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-03-05, 10:55    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Dla początkujących dodatkowe wskazówki od Barka Łęczyckiego - jaką wybrać harmonijkę - porównanie.

_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
henk

Posty: 1
Wysłany: 2020-04-06, 16:00    Odp: [Artykuł] o bluesowej harmonijce ustnej - dla początkujących

Cześć,
trochę odkopię temat, ale właśnie zaczynam swoją przygodę z harmonijką ustną i z racji tego mam do Was pytanie a zarazem prośbę.
Czy ktoś z Was ma może jeszcze dostęp do tego artykułu szkoleniowego, którego autorem jest użytkownik gofator i który został tutaj zamieszczony w pierwszym poście?
Jeżeli tak to czy była by możliwość umieszczenia tego pliku na jakimś serwerze albo wysłania go na mój mail (najdzik@gmail.com)?
Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu