Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Lazar 

Posty: 2
Wysłany: 2016-05-11, 17:47    Problem z Marine Band

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem harmonijki Hohner Marine Band 1896 Classic. Problem dotyczy wystających spod pokryw płytek stroikowych które na końcach są niejako lekko wywinięte na zewnątrz i na dodatek trochę ostre co wpływa na komfort grania. Myślałem je delikatnie zeszlifować jednak boje się że mogę uszkodzić korpus lub pokrywy (pokryw niestety nie da się zdjąć ponieważ w tym modelu są zanitowane). Dodam iż wcześniej grałem już m.in na harmonijce Hohner Special20 (w jej przypadku płytki stroikowe są niejako "schowane" w korpusie więc tutaj problem nie występuje).

Chciałbym się dowiedzieć czy ten model harmonijki "tak ma" i tylko ja jestem przewrażliwiony na tym punkcie czy jednak jest to jakaś indywidualna wada fabryczna.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2016-05-12, 13:28    Odp: Problem z Marine Band

Jak się boisz to zrobić, to mogę się tym zająć. Zajmuję się harmonijkami od dawna. Odezwij się na PW :)

PS: ten model tak ma. Ale wrażliwość na tą cechę nie jest przesadą. Wielu ludziom to przeszkadza.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lazar 

Posty: 2
Wysłany: 2016-05-12, 13:43    Odp: Problem z Marine Band

Dziękuję za szybką odpowiedź. Temat do zamknięcia :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi