Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-03-15, 12:00    [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

W ostatnim HB wygrał MacieJJ. Ostateczne wyniki wyglądają tak:

1. Maciej - 4,5(6);
2. Pancho - 3,9(3);
3. Sternik - 3,9.

Gratulacje dla zwycięzcy i już zapraszam na następną bitwę. ;)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-03-15, 16:00    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Dzięki za dobre oceny i gratuluje uczestnikom dobrych nagrań.

Podkład był świetny, więc szkoda że frekwencja nie dopisała.

Generalnie, ta bitwa pokazała, że:
1) Rzeczywiście przesłanych nagrań jest dwa razy mniej niż chętnych przed bitwą ;)
2) Albo forumowicze znudzili się tą formą zabawy, bo nie widać ani chętnych do gry, ani nawet do oceniania lub komentowania, ...
3) Albo forumowicze mają problem z asertywnością i powiedzeniem konkretnie jaki podkład im się podoba i do któego chcieliby zagrać (zawsze wszystkie się podobają, a potem chętnych nie ma), ...
4) Albo forumowicze mają mało czasu i może trzeba wydłużyć czas zgłaszania nagrań (np. do 3 albo 4 tygodni).

Jestem ciekawy Waszego zdania w tym temacie. Z następną bitwą pewnie trzeba będzie jakiś czas zaczekać aż znów chętni się zbiorą.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-03-15, 23:20    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Witam.

Gratuluję wygranej MacieJJ

Za opinie mojego nagrania dziękuję. Biorę pod uwagę i postaram się (tam gdzie uważam za stosowne) popracować nad niektórymi sprawami (choć z niektórymi opiniami nie zgadzam się do końca ale to teraz nieistotne).

Jestem wstanie zrozumieć małą frekwencję w HB na to ma wpływ wiele czynników i nie ma sensu teraz tego analizować bez opinii osób, które faktycznie chcą a jednak nie biorą udziału. Dopiero po Ich wypowiedziach można by było rozmawiać w tej sprawie. Jestem także wstanie zrozumieć osoby, które się zdeklarowały, że wezmą udział w HB a jednak nie wzięły udziału – w życiu różnie bywa.

Tajemnicą tylko zostanie – dlaczego brak ocen nagrań przez forumowiczów? (z małymi wyjątkami). Na to pytanie nie jestem wstanie odpowiedzieć nawet trudno coś domniemać. Przecież właśnie głosy/opinie osób nie biorących udział w nagraniach wydają się być najcenniejsze bo mimo wszystko niezależne. Ci co nagrywają i oceniają - ważne opinie ale jednak istnieje iskierka wątpliwości czy gdzieś tam nie zadziała podświadomość jakiejś kalkulacji lub bezpiecznego oceniania. Dla mnie ważna jest opinia osoby/forumowicza bez względu na to czy On gra dwa dni czy dwadzieścia lat albo w ogóle nie gra przecież na koncertach muzyków oceniają goście, którzy w 99% nie grają na harmonijce i to Oni wyznaczają Nasze miejsce w szeregu. Nikt nikomu nie karze pisać wielkich wywodów podczas oceniania najważniejsza jest ocena a jak ma ochotę coś dodać od siebie (dlaczego tak ocenił) to proszę bardzo jeśli nie ma takiej ochoty to nie pisze (myślę, że administrator wybaczy jeśli będzie sama ocena bez komentarza).

Nagrania tworzymy dla swojego rozwoju muzycznego ale przy okazji a może nawet przede wszystkim żeby posłuchać co myślą inni na ten temat. Przecież ktoś to odsłuchuje poza uczestnikami widać to chociażby po ilościach wyświetleń.

Mam nadzieję, że nikt nie odbierze źle mojego wywodu a jedynie rozważy wzięcie udziału w ocenianiu następnych nagrań :)

Ja obecnie muszę zrobić troszkę przerwy w HB bo przygotowuję się obecnie do czegoś innego ale nie zmieniam zdania oczywiście, że udział w HB jest bardzo pożyteczne dla tych, którzy lubią, chcą grać i liczą na rozwijanie swoich umiejętności. Jest to jednak większa motywacja od grania.

Pozdrawiam.
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pancho 


Wiek: 39
Posty: 101
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Tychy / Belvedere
Wysłany: 2015-03-19, 09:59    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Gratuluję MacieJJowi wygranej, skądinąd w pełni zasłużonej. Dziękuję za oceny i komentarze. Dużo ich nie było, ale każdy był dla mnie bardzo ważny. Dzięki Wam upewniłem się w przekonaniu, że muszę więcej ćwiczyć i pracować nad techniką i stylem gry... i właściwie to nad każdym elementem jeśli chodzi o używanie harmonijki :) . Przy okazji zrozumiałem, że jestem strasznym laikiem w dobieraniu efektów w Audacity :P

Jeśli chodzi o udział w następnej Bitwie, to już teraz wiem, że raczej nie będę miał tej przyjemności; ostatnio w ogóle nie mam czasu na harmoszkę, przy dobrych wiatrach udaje mi się coś wydmuchać na peronie, czekając na pociąg. Jak tylko będę w stanie to dołączę do tej Harmonijkowej Bijatyki, a póki co, dziękuję za zabawę i życzę przyszłym uczestnikom super podkładów i udanych wykonań.

Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2015-09-27, 20:59    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Ucichło to jakoś.. chociaż nie brałem nigdy czynnego udziału w HB bardzo lubię ten konkurs oraz mam chęć w końcu zadebiutować. Znajdą się chętni do wskrzeszenia bitwy?
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-10-04, 10:43    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Lizur97, wskażcie tylko podkład i nie widzę żadnego problemu. ;)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-10-04, 11:16    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Jestem chętny.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Hobbit 


Wiek: 32
Posty: 98
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-04, 22:52    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

również :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-08, 21:48    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Zarzućcie chłopaki podkładem jak chcecie.

https://www.youtube.com/watch?v=6vwN9lMfR1g
https://www.youtube.com/watch?v=lpy0QZC8SUE
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-09, 07:43    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Witam.
Nie wiem czy znajdę chwilę żeby coś nagrać bo siedzę w czymś innym (też w temacie harmonijki) ale zobaczymy. Do podkładu się dostosuje jakby co.
Mam jednak propozycję zmiany formy oceniania. Otóż proponuję wykluczyć możliwość oceniania bitwy przez uczestników. Natomiast ocenę tą powierzyć wyłącznie forumowiczom nie biorących udziału w bitwie gdzie przynajmniej oceny 3 forumowiczów będą wiążące do wydania werdyktu. W przypadku oceny dwóch lub mniej forumowiczów bitwa zostaje niestety nierozstrzygnięta. Zdaje sobie sprawy, że patrząc na ostatnią frekwencję w ocenianiu (niska) istnieje ryzyko, że nawet z trzema ocenami może być problem ale wierzę w to, że jednak się uda.
Co o tym sądzicie ?
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-12, 20:03    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, aby oceniali mnie inni uczestnicy. Wydaje mi się, że im więcej ocen tym lepiej.

Skąd ta propozycja, jeżeli mogę spytać?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-13, 09:09    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Uważam, że wyeliminujemy pole ewentualnych kalkulacji podczas oceniania. Krótki przykład:
Zakładając, że będzie wyrównana bitwa i o zdobytych miejscach będą decydować niewielkie różnice, to ostatni oceniający z uczestników przed zakończeniem terminu oceniania widzi jak się rozkładają punkty i na którym miejscu zakończy bitwę. Wówczas wystarczy troszkę zaniżyć uczestnikom lub uczestnikowi ocenę i już z ostatniego miejsca może wskoczyć na przedostatnie albo z drugiego na pierwsze. Forumowicz, który nie bierze udziału w bitwie nie ma przesłanek ku temu aby w taki sposób podchodził do oceniania.
Oczywiście przykład jest pokazaniem pewnej „furtki” w ocenianiu bo zakładam, że uczestnicy nie podchodzą w ten sposób do ocen. Jednak opcja taka hipotetycznie istnieje dla tego może warto ją zlikwidować aby wyniki uwiarygodnić. Zawsze mówiliśmy, że jest o forma zabawy ale i zabawę można trochę uszczelnić :)

Można też iść w kierunku wysyłania ocen wszystkich ale na PW do admina INIMA i gdy termin wystawiania ocen się skończy to INIM jednym postem wysyła wynik bitwy oraz oceny jakie padły i uzasadnienia. Wówczas tylko INIM będzie maił wgląd w oceny.
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-10-13, 12:48    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Przy większej liczbie oceniających to miałoby sens, ale obawiam sięże sytuacja będzie podobna do tej co ostatnio. Drugie rozwiązanie z wysyłaniem pw do admina brzmi lepiej, ale wtedy zawodnicy nawzajem się oceniający nie znaliby przybliżonej skali, która dla każdego jest subiektywna, i najbardziej uprzywilejowany byłby ten, kto zastosowałby najbardziej surową skalę oceniania (co nie znaczy że gorszą). Ten wariant mógłby się sprawdzić tylko jeśli uczestnik oceniałby również samego siebie, co raczej łatwe nie jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-14, 07:20    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Jeśli chodzi o pierwszy argument to zgadzam się w 100% i to wcześniej pisałem, że ryzyko istnieje nie otrzymania minimum wymaganych trzech ocen od forumowiczów nie biorących udziału w bitwie ale też wspomniałem żebym zaryzykował bo trzech to nie jest tak dużo i wierzę w to że się uda.
Co do drugiego argumentu z drugiej opcji to mam inne zdanie. Uważam, że zaletą właśnie byłoby nie mieć wglądu w oceny innych uczestników bo unikniemy sugerowania się czyjąś oceną. Każdy by ocenił jak słyszy, jak czuje i które nagranie najbardziej przypadło mu do gustu i to właśnie będzie jego i tylko jego ocena.
Dziękuję za zabranie głosu w tej sprawie.
Wygląda na to że i tak tylko na gadaniu się skończy a bitwa (ocenianie) potoczy się tak jak zawsze. Miałem jednak ochotę podzielić się tymi refleksjami na temat ocenia i może kiedyś coś z tego „wejdzie w życie” (w bitwę).
Tym czasem wybierajcie podkład i zaczynajcie bitwę ja się nie deklaruję ale jak czasowo coś mi się uda nagrać to wyślę z przyjemnością. Do podkładu się dostosuje.
Wypadałoby dać propozycje podkładu jak Maciejj sugerował dotyczy to uczestników, którzy deklarowali się wziąć udział. A po deklaracji cisza :D

Pozdrawiam
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-10-14, 14:33    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

https://www.youtube.com/watch?v=bDf-kGI3lYM

https://www.youtube.com/watch?v=-_n3dMJ4OTI
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-14, 21:52    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Myślę, że głosowanie przez uczestników na priv do admina jest dobrym rozwiązaniem. Pozostali forumowicze mogliby głosować normalnie. To by było moim zdaniem dobre rozwiązanie, tylko nie wiem czy admin weźmie na siebie dodatkowe obowiązki:) Sterniku, jest w tym dziale temat o proponowanych zmianach w regulaminie HB, może warto tam zamieścić taką inicjatywę.

Z tym ocenianiem mniej lub bardziej surowo, to ludzie dajcie se na luz. Tak już jest w życiu w ogóle, że są ludzie którzy jarają się najmniejszym pierdnięciem i ludzie którzy dopatrują się we wszystkim braków. Sądzę też, że nikt wystawiając oceny nie dopasowuje swojej skali do poziomu oceniania. Przecież to że komuś nie podoba się żadne nagranie nie oznacza, że mi nie mogą się podobać wszystkie (choćby dlatego, że mimo braków technicznych są niezłe muzycznie, co mi nie przeszkadza, ale kogoś innego może już zniechęcać).

Poza tym przecież nie jest tak, że jak jeden uczestnik ocenia nagranie A na 4,0 a nagranie B na 3,5, to drugi uczestnik oceniając nagranie A na 3,5 nagranie B na pewno oceni na 3,0 bo zastosował jakąś obiektywną skalę oceniania, taką samą jak pierwszy uczestnik tylko surowszą. Może być choćby tak, że jeden uczestnik ceni bardziej stronę muzyczną, a drugi stronę techniczną i ich oceny rozminął się całkowicie (jeden da za nagrnie A 4,0, za B 3,5, a drugi da za nagranie A 3,0, a za B 4,0). Sam wystawiałem już bardzo niskie oceny za świetne technicznie nagrania, bo niewiele w nich słyszałem muzyki. Kogoś innego z kolei efekciarstwo może jarać. To czy nasza muzyka "chwyta" jest sumą takich właśnie subiektywnych ocen. Trzeba niestety do tego przywyknąć albo zająć się sportem, gdzie wynik w konkursie nie zależy od czyjegoś gustu, np. bieganiem:)

Odnośnie podkładów od Venti:
https://www.youtube.com/watch?v=bDf-kGI3lYM – ten był już niedawno na HB
https://www.youtube.com/watch?v=-_n3dMJ4OTI – ten jest całkiem fajny, ale nie wiem czy znajdą się chętni na takie granie

Może taki zwykły blues zbierze więcej chętnych:
https://www.youtube.com/watch?v=fe4GAACOous (track zaczyna się od 0:51)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-15, 07:50    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Rozumiem Ciebie Maciejj. Nie kwestionuje jednak gustów oceniających bo każdy ma prawo oceniać jak czuje i jak uważa zastosowane. Zakładam, że uczestnicy HB mają dobre intencje w ocenianiu ale to jest tylko założenie. Chciałem tylko „przymknąć furtkę” ewentualnych kalkulacji ocenami przy wyrównanej bitwie bo wtedy niewielkie różnice ocen (dziesiętne) decydują o zajętych miejscach końcowym a ostatni oceniający uczestnik ma wszystko „czarno na białym” Dwie ww. moje propozycje miały temu tylko zapobiec i uszczelnić system.

Spytam INIMA w odpowiednim dziale czy weźmie na siebie przyjmowanie ocen na PW skoro ta propozycja jak na razie jest do względnej akceptacji zakładając, że Ci którzy nic nie napisali nie mają do tego przeciwwskazań.

Dzięki za wyrażenie Swojej opinii Maciejj

Pozdrawiam
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-15, 14:58    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Sternik, odnosilem sie do wypowiedzi Venti, ze ten kto ocenia najsurowiej bedzie uprzywilejowany.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-15, 15:29    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

ok. male nieporozumienie.
poz.
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-22, 21:50    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Temat jak widać ucichł.
Może Help Me w G, prosty numer, można fajnie pograć:
https://www.youtube.com/watch?v=uQLwD1T0ebs

Kto chętny niech pisze albo wrzuca podkłady.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-10-24, 09:00    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

"Help me" jest ok.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2015-10-24, 23:43    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Jestem za :]
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Hobbit 


Wiek: 32
Posty: 98
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-27, 22:37    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Help Me - fajny podkład. Jak znajde czas postaram się wystartować w bitwie.


albo takie klimaty? https://www.youtube.com/watch?v=2uo_Xmi-mdU
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-08, 15:10    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

A może spróbujmy zagrać jakiś standard?
Np. St james infirmary, tak, żeby był jakiś temat?
https://www.youtube.com/watch?v=vzbUkAsq9ks

I propoonuje tak, że gramy najpierw temat raz lub dwa razy, potem solo, i konczymy tematem :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-11-08, 15:17    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Ja chętnie. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-11-08, 21:51    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Harry napisał/a:
I propoonuje tak, że gramy najpierw temat raz lub dwa razy, potem solo, i konczymy tematem


Regulamin tego nie przewiduje, ale też nie widzę przeszkód by tego nie zasugerować. ;)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-11-17, 21:49    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

I "Help Me" i "St james infirmary" to standardy, tylko inne. Jeżeli o mnie chodzi to nie widzę przeszkód aby zagrać właśnie konkretny, dobrze rozpoznawalny kawałek, dlatego zarzuciłem Help Me. Możemy jednak równie dobrze zagrać coś jazz'owego jak właśnie "St james infirmary", "Summertime" lub "Watermelon Man". Co kto woli, albo co woli większość.

No właśnie większość. Sprawa jest taka, że aby zacząć bitwę muszą być chętni. Na razie jest kilka propozycji rzuconych w eter, a żadnej męskiej decyzji:
Venti - podobają Ci się obie opcje, daj znać którą wolisz.
Harry - tak proponujesz, czy faktycznie chcesz zagrać? ostatnio chciałeś funkowy podkład, a w bitwie nie wziąłeś udziału ;)
Hobbit - jaram się Twoim podkładem, ale nie wiem czy będą chętni żeby go grać.

Jeżeli ktoś chciałby zagrać, to niech napisze czy woli "Help Me" czy "St. James Infirmary". Jak się zbierze z pięć osób z jasną deklaracją to podliczymy głosy i INIM rozpocznie bitwe.

PS. No tak, zapomniałbym o sobie. Z wszystkich okołojazzowych standardów St. James Infirmary lubie najmniej, więc tym razem mój głos na Help Me.

Pozdrowienia!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-11-18, 11:44    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Ja jestem najbardziej chętny na podkład Hobbita, ten blues w c-moll. Ale jeśli faktycznie nie znajdzie się do niego dość osób, to z pozostałych dwóch wybieram "Help Me".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-18, 15:35    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Spoko, moze byc help me, chcialbym zagrac tez :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2015-12-03, 11:10    Odp: [GP VIII] HB III - wyniki i komentarze

Witam serdecznie :)
Dawno mnie tutaj nie było więc wcinanie się z pomysłem może nie jest na miejscu, ale dlaczego sprawy oceniania nie rozwiązać najprościej jak się da? W poście umieścić opinię o danej improwizacji ale ocenę przyznać w ankiecie anonimowej ;)

Pozdrawia z zaświatów
KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu