Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-04-08, 16:18    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

"Liczę na uczciwe oferty", życzę ci takiego uczciwego sprzedawcy, jak ty "kupujący".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mitch 

Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-09, 06:07    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

A co przepraszam nieuczciwego znalazłeś w mojej ofercie? Może to, że kiedy ktoś by zaproponował harmoszkę za 80 pln plus przesyłka 10 pln, a w sklepie nowa kosztuje 97 pln to wtedy bym marudził, że za drogo, albo wprawdzie za pół ceny, ale zjechana. Swoją Hohner Special 20 w tonacji C kupiłem za 60 pln i jestem zadowolony, więc czemu nie miałbym spróbować z G, ale widać komuś to nie pasuje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-04-09, 10:16    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Lol, jaki podział w ogóle na ceny - harmonijka 60 zł z przesyłką, suzuki 50 :D

Mamy dział humor? :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mitch 

Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-09, 10:56    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Lol, Suzuki ma strój równomierny (dla mnie mniej praktyczny) lol - :D

Na drugi raz napiszę: kupię harmoszkę w G, a później w postach będę po kolei odrzucał oferty i na końcu się dowiem, że trzeba było od początku określić preferencje.
PS. Nie dziwię się dlaczego dwaj koledzy mają tyle postów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-09, 16:20    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Zawsze znajdą się na forum pieniacze, co wyżej srają niż dupy mają - mitch, nie przejmuj się nimi. Poszperam w swoich harmonijkach, jak coś znajdę, to wyślę Ci gratis. Jeżeli komuś brakuje paru złotych aby realizować swoją pasję, to takiej osobie wypadałoby udzielić bezinteresownej pomocy w określonych granicach oczywiście. Pozdrawiam. "Lol" - zaskowyczą niektórzy.
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-04-09, 23:55    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Na drugi raz, nie pisz sugerując tu naciąganie kogoś, po prostu śledź ogłoszenia ( hehe, ale może znalazłeś jelenia i trafi ci się coś za friko), i znajdziesz coś co ci pasuje i to kupisz, ale taka propozycja tu, jak przedstawiłeś uważam , że jest nie na miejscu, tu raczej wszyscy znają się na wartości poszczególnych harmonijek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mitch 

Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-10, 06:38    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

fokerss napisał/a:
Zawsze znajdą się na forum pieniacze, co wyżej srają niż dupy mają - mitch
Chyba się starzeję :D
fokerss napisał/a:
Poszperam w swoich harmonijkach, jak coś znajdę, to wyślę Ci gratis

Już nieaktualne, ale ukłony za wielkie serce!
fokerss napisał/a:
Jeżeli komuś brakuje paru złotych aby realizować swoją pasję, to takiej osobie wypadałoby udzielić bezinteresownej pomocy w określonych granicach oczywiście

Tak źle nie jest, ale harmonijka to moje hobby razem z gitarą akustyczną, więc rzeczywiście najpierw wyszukuję okazje.

Pozdrawiam (także adamg53, choć nadal nie rozumiem o co mu chodzi)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-04-10, 09:07    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

No ja tu nie widzę żadnej próby naciągania kogokolwiek :) Kolega po prostu pyta, czy ktoś się nie pozbędzie używanej w tym przedziale cenowym, bo pewnie ma tyle akurat w portfelu. Też bym Ci coś wysłał ale ostatnio nic mi nie zbywa niestety. Jakby coś się nazbierało, to napiszę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-10, 12:48    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Czy ktoś, kto drugiej osobie bezinteresownie, z dobrej intencji daje coś za darmo jest jeleniem ??? Komuś tutaj chyba śmierdzi z uszu - czyli mówiąc dobitniej, "ktoś ma nas***e we łbie".
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-04-10, 13:07    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Panowie!

Apeluję o spokój.
Każdy samodzielnie zarządza swoim majątkiem. Nie masz harmonijki jaką jest zainteresowany założyciel tematu - nie pisz. Jak ktoś chce wysyłać harmonijki za darmo innej osobie - też nie można mu tego zabraniać. Osobiście bym poszukał na portalach aukcyjnych nie na forum. Kiedyś gdy regularnie przeglądałem oferty średnio dwa razy w miesiącu można było nietrafiony prezent w postaci harmonijki kupić.

Dbajmy o język i starajmy się nie używać słów wulgarnych, które mogą kogoś obrazić. Wystarczyłby, moim zdaniem, sam eufemizm o zapachu z uszu.

Pozdrawiam z nadzieją na spokój i kulturę w wypowiedziach.

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
altus

Wiek: 71
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-10, 18:26    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Myślę , że adamg53 chodziło oto, że mitch chciał kupić nową najlepiej nie używaną harmonijkę poniżej jej połowy wartości i to z przesyłką, osoba jak dostała nie trafiony prezent to może nie wiedzieć jaki jej jest koszt, tu może być jego obawa że ktoś może być nie uczciwy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-04-11, 22:46    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Widzę , że ty jako jeden z niewielu zrozumiałeś moje intencje, no i przeczytałeś ze zrozumieniem post kupującego ( nie chodziło mu o podarowanie jakiegoś odpadu tylko pełnowartościową nową, mało używaną harmonijkę, za pół ceny), ale nie napisałem nic co zakazywało by oddawanie za darmo potrzebującym niepotrzebnego sprzętu, też mam parę harmonijek, które rozdam znanym mi początkującym.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-04-21, 14:16    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Cóż, fokerss znalazł równego sobie użytkownika, załóżmy im osobny dział, którego nazwy z grzeczności nie wymienię.

Ja tam nie sugerowałem naciągania, bardziej nabijałem się z treści postu, która jest całkiem specyficzna ;)
No ale cóż, zawsze znajdą się napinacze, co sam opisałeś co robią wyżej niż co mają. Tak jak ty.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-21, 14:51    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

A jednak "śmierdzący z uszu" zaskowytał - miałem nadzieję, że zmądrzał :hah: "Łoł"
 
 
altus

Wiek: 71
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-21, 18:07    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

O kurcze , ale jaja, wszystko znika ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-21, 20:48    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

Cenzura, jak za komuny :x Źle to świadczy o moderatorach :x
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-04-22, 07:50    Odp: Nonsensowana dyskusyjka

fokerss, nie cenzura, jak chcesz, to możesz sobie swoje wiadomości czytać i czytać do woli, nie są usunięte. Tylko temat poszedł w dziwną stronę a "offtopic" się czyści, żeby nie mieszać. Norma na każdym forum. Jak chcesz produkować tyle wiadomości nie na temat, to mamy na to odpowiedni dział :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi