Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
sponnbob 

Posty: 0
Wysłany: 2015-02-19, 15:36    [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Witam,

mam do sprzedania harmonijke (jak w temacie), leży ona w szufladzie i jest nieużywana, nie znam jej historii po prostu sprzedaje bo jest mi zupełnie niepotrzebna. Cena to 40 zł plus przesyłka.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-02-19, 22:40    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Mam taką, warto tyle dać żeby mieć do uczenia się skal (bo do takiego normalnego grania to nie jest najlepsza). Ale mogę polecić!
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nklp
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-20, 18:09    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

W jakiej jest tonacji?
 
 
sponnbob 

Posty: 0
Wysłany: 2015-02-20, 21:17    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Pytanie, jak to moge sprawdzic? Informacje jakie znalazlem na temat tej harmonijki to, to ze ma 3 pełne oktawy. Jak znam zycie to nie o to chodzilo ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-02-20, 21:38    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Na górnej pokrywie po stronie suwaka przy śrubce jest wybita cechownikiem literka. Jest to C lub G (czyli C-dur lub G-dur) częściowo widać to na drugim zdjęciu.
Jeśli dobrze pamiętam te harmonijki były robione tylko w C lub G durowym.

Można zadąć przy włączonym tunerze w pierwszy kanał (bez wciśniętego suwaka). Ta litera którą pokaże tuner będzie tonacją instrumentu.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sponnbob 

Posty: 0
Wysłany: 2015-02-20, 21:48    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Jest to literka C
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
nklp
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-21, 00:05    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Obawiam się ze trudno by ci bylo odpowiedzieć czyharmonijka dobrze stroi
 
 
sponnbob 

Posty: 0
Wysłany: 2015-02-21, 08:28    Odp: [Sprzedaż] Harmonijke ustną Bandmaster Chromatic 48 REED - Opole

Niestety tak, ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z instrumentami muzycznymi, przykro mi i przepraszam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu