Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-02-19, 15:14    [Warsztaty] Blues nad Bobrem 2015

Rozpoczynają się zapisy na warsztaty:

http://www.bluesnadbobrem...ty-i-zapisy.php
https://www.facebook.com/...9397111/?type=1
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-11, 10:29    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 2015

Zapraszam Cię na największe warsztaty (nie tylko) bluesowe które odbywają się 6-16 sierpień 2015r. w Kruszynie, niedaleko Bolesławca Śl.
Codziennie będzie 5h zajęć w grupach, konsultacje, jam session z udziałem Warsztatowiczów i kadry pedagogicznej.
Przewidywane są również prezentacje i koncerty (m.in. Sławka Wierzcholskiego i NZB a także Łukasza Wiśniewskiego i Kraków Street Band).
W ramach zajęć będziemy pracować nad techniką grania, standardami, improwizacją, graniem w różnych pozycjach (1,2,3,4 i 12), teoria muzyki oraz jak customizować harmonijkę.

A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.
Będzie również klasa fotograficzna, więc można zabrać kogoś bliskiego kto nie gra, a pstryka :)
Blues Nad Bobrem to nie tylko ogrom wiedzy ale również świetny wypoczynek, motywacja do ćwiczeń w domu i spotkanie miłośników tego instrumentu z całej Polski.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania, pisz na bleczycki@gmail.com lub na facebooku.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-05-11, 12:06    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 2015

Jak możecie zarezerwować sobie tych kilka dni wolnego w sierpniu to nie zastanawiajcie się tylko jedzcie. Te warsztaty naprawdę dużo dają - Bartek jest świetnym nauczycielem i motywatorem. Po udziale w zeszlym roku dostalem niesamowitego kopa, przelamalem sie co do overblow (jak sie zobaczy naocznie jak podregulowac stroiki to nie jest to takie trudne) i przede wszytkim moglem pograc z ludzmi - i w pokojach i na scenie;)

Osobiście, gdyby nie ważne plany osobiste (slub) pojechał bym w tym roku na pewno.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu