Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-01, 16:40    [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Co myślicie kupić ???


http://www.allegro.pl/ite...1_rarytas_.html

mało czasu do końca....
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-12-01, 18:40    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Jeżeli to urządzenie jest sprawne, to efekty mogą być zadowalające i zbliżone nieco do mojego Grundiga. Za 5zł warto spróbować. Pamiętaj, żeby na JACKA przerobić.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2007-12-01, 21:41    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Ja bym Ci zakup odradzał.
Mikrofon ma już 32 lata i jest produktem Unitry. Kilka cudów techniki tej firmy z tamtego okresu się po domu wala i żaden z nich już, niestety, nie działa. A sprzedający nie napisał, że działa, więc profilaktycznie załóż, że nie funkcjonuje :]
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-01, 21:46    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

wiem nie kupuje tego kurde konczy sie aukcja gdm 313 i stroi po 1 eur ale w niemczech ;p


poprosilem wujasa zeby looknal bo ona ma kapele czy mu sie nie wala bo piwnicy jakis zlom
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-12-01, 21:48    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

SZCZYPIOR napisał/a:
iem nie kupuje tego kurde konczy sie aukcja gdm 313 i stroi po 1 eur ale w niemczech ;p


Jeżeli jesteś pewien, że mik jest sprawny, to bierz! Ja to cudeńko mam i nie żałuję. Musiałem tylko zainwestować w zmianę wtyczki i śmiga jak szalony.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-01, 23:17    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

a ile bedzie kosztowac mniej wiecej podroz do polski??

Dodano: 2007-12-01, 23:18
pozatym mysle ze ktos wystawi na allegro to cacko nibawem :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pudel 


Wiek: 34
Posty: 58
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: 2007-12-01, 23:32    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

sadze że to może być lepsze choć nie wiem nie grałem



http://allegro.pl/item276...ny_vintage.html

:harp: Pozdrawiam :harp:
_________________
Blues
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-01, 23:36    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

myslalem o tym ale to taki co kladizes zna stole... ja mysle ze tten gdm 313 sie pojawi na allegro
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pudel 


Wiek: 34
Posty: 58
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: 2007-12-01, 23:47    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

To moje pierwsze mikrofony spisywały sie świetnie

http://allegro.pl/item277...eofoniczny.html
_________________
Blues
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-01, 23:50    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

wolałbym taki do łapska... ale mozliwe z ebede mial cos za free
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pudel 


Wiek: 34
Posty: 58
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: 2007-12-01, 23:54    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Ale można je odpiąć ze stojaka, wtedy idealnie leżą w dłoni. Trzeba jeszcze przelutować gniazdo i można szaleć

:harp: Pozdrawiam :harp:
_________________
Blues
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-02, 20:33    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

mam pytanie do Maćka!! :D słcuhaj jakie wjeście ma ten twój grundig? canon z trzema bolcami?? skad wiedziales ktore przylutowac do jacka!!
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Faaraon 


Posty: 147
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-12-02, 21:57    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

maciuś za pieniadze oddal komus do zrobienia <palant> :D
wtyczka trójka i dalej kabelek, kabelek : dwa(masa) jeden(główny), chyba ze ktoś chce stereo to dwa glowne, jeden masa : P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-02, 22:01    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

bo też czasami do jacka leca 2 kable a czasem 3 wiec sie pytam moze jakies foto :D :D :D nie znam sie na tym kompletnie... :D chcoiaż napewno cos wykombinuje

Dodano: 2007-12-02, 22:22
http://www.monterdiy.vel.pl/kabel1_sch.gif



TU POKAZANE WSZYSTKO
CO Z CZYM
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Faaraon 


Posty: 147
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-12-02, 22:24    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

no no, dokladnie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-03, 15:30    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Nie bawie sie w lutowanie bo nie mam narazie na to czasu poki co kupuje to....

http://www.allegro.pl/ite...on_jack_fv.html

Dodano: 2007-12-03, 21:36
hehe mam nowe wieści o mikrofonie który dostane w piątek.. to jest Shure więc juz wiem że shitu nie otrzymam :P :P I rozmawiałaem z wujasem który jest specjalistą i mówił mi że takiego mikrofonu nie powinno się podłączać do kompa tzn komputer nie powinien być wzmacniaczem mocy i pewnie ma racje zna sie na tym.. tak więc pewnie rzeczy potoczą sie dalej i zainwestuje we wzmachola chcoiaz na poczatku na bank uzywane co porponujecie ma ktos z was profesionalny wzmacniacz??
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pudel 


Wiek: 34
Posty: 58
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: 2007-12-04, 09:39    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

Poczytaj sobie temat o Wzmacniaczach

:harp: Pozdrawiam :harp:
_________________
Blues
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-12-04, 15:42    Odp: [Pytanie] Mikrofon Dynamiczny Unitra Tonsil MDO 21

nie iwdizlame ze jest w taki mrazie sorry za off topic
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu