Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
DontWorryBeHaps

Posty: 5
Wysłany: 2015-01-22, 20:03    Dlaczego na wdechu na 2 kanale wychodzą nieczyste dźwięki?

Na początku myślałam, że harmonijka się zepsuła, więc kupiłam drugą, o wiele droższa, ale to nic nie dało. Na innych normalnie mi wszystko wychodzi, ale na drugim kanale jest okropny fałsz, czasem pisk, czasem nic nie słychać i to tylko na wdechu. Co może być nie tak? A może na tym kanale trzeba jakoś wyjątkowo grać, by było ok? Tylko z nim jest problem :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-01-22, 21:07    Odp: Dlaczego na wdechu na 2 kanale wychodzą nieczyste dźwięki?

Technika gry. Z czasem przejdzie. Poczytaj: http://forum.harmoszka.co...kanalu-vt29.htm

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
DontWorryBeHaps
Venti 


Wiek: 28
Posty: 43
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2015-01-22, 21:11    Re: Dlaczego na wdechu na 2 kanale wychodzą nieczyste dźwięki?

DontWorryBeHaps napisał/a:
A może na tym kanale trzeba jakoś wyjątkowo grać, by było ok?/


Dokładnie. Ten kanał jest dość specyficzny i niektórym na początku sprawia spory problem wydobycie czystej "dwójki" na wdechu. Spróbuj obniżać położenie szczęki i starać się jak najbardziej "rozewrzeć" cały aparat grający. Trochę ćwiczeń i dźwięk będzie jak ta lala.
Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
DontWorryBeHaps
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi