Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Totalny Amator 


Wiek: 45
Posty: 30
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: TYCHY/ ŻYWIEC
Wysłany: 2007-12-01, 00:52    szukam śrubek od SS

jak w temacie potrzebuje komplet srubek do pokryw z SS przymiezam sie do przeróbki MB wiec potrzebuje 4szt 2 mam z mojego siverka ktoremu stroik zlamalem no ale musze zdobyc jeszcze 2,
gdyby ktos mial na zbyciu albo mogl odstapic za jakas symboliczna zlotówke to prosze o kontakt darek.budell@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-01, 13:55    Odp: szukam śrubek od SS

A w sklepie z narzędziami/śrubkami nie dobiorą Ci? W sumie będzie się to bardziej opłacało, bo powiedzmy przesłanie ich pocztą będzie troszku drogawe ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Totalny Amator 


Wiek: 45
Posty: 30
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: TYCHY/ ŻYWIEC
Wysłany: 2007-12-01, 21:57    Odp: szukam śrubek od SS

problem w tym ze srubki jak srubki ale te nakretki sa dosc unikatowe mysle ze stosuje sie je tylko do harmonijek oczywiscie mozna zastosowac zwykle nakretki ale to juz nie bedzie to
a koszt wysylki to 2.50 poczta polska wiec niema zle jak kto bedzie chcial mi wyslac to zrbie przedplate na konto
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-12-02, 15:49    Odp: szukam śrubek od SS

Przejdź się do jakiegoś pobliskiego muzycznego sklepu i spytaj czy by Ci nie dali rady załatwić od importera HOHNERa... oni tego w magazynach mają sporo z odrzutów (uszkodzonych harmoszek).
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu