Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2014-11-13, 23:11    [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Witam, czy macie jakieś pomysły, co można zrobić ze starych, nieużywanych harmonijek? np. jako prezent dla dziewczyny.. :P Żeby nie było, nie poświęcę jakiejś dobrej harmonijki, którą można nastroić. W moim przypadku może to być lidlowy produkt harmonijkopodobny albo silver star, które na pewno się nie przydadzą :)
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2014-11-14, 08:23    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Mam genialną tabakierę zrobioną z części ze zużytej harmonijki. Wiem, że jeszcze jedna osoba na forum coś takiego ma (z tego samego źródła - robiona na specjalne zamówienie).
Każdy kto widział jak częstuję się i innych z takiej tabakiery był pod sporym wrażeniem.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-11-14, 09:58    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Ja z kolei mam bransoletę z pokrywy. Też dobry patent. Robiony przez tę samą osobę, przez którą zrobiona jest tabakiera.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-14, 10:06    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Ja mam jeszcze klamrę od paska, zrobiona przez tę samą osobę;) No i sam jestem właścicielem tej drugiej tabakiery. Miałem też bransoletkę z koralików zrobionych z drewnianego korpusu. Niestety, przepadła.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-14, 15:50    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Ja mam w domu bardzo nierówną podłogę, dlatego jedną starą nieużywaną harmonijkę podłożyłem pod nogę od stołu, natomiast dwie inne pod kredens w kuchni - i jest super, kakao się nie rozlewa przy śniadaniu ;-)
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-11-14, 16:47    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

To nierówności muszą być rzeczywiście konkretne ;) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
arkons

Posty: 63
Wysłany: 2014-11-14, 19:45    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

ktoś robi szamba betonowe z tego ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-11-15, 14:04    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Lepsza nierówna podłoga niż nierówny sufit :) W każdym razie z harmonijek można zrobić bardzo dużo rzeczy. Kiedyś pisałem, że sobie ustabilizowałem stół podnoszony pudełkami po harmonijkach. No i jak koledzy piszą, biżuteria i akcesoria użytkowe też.

Można jeszcze zrobić bardzo ładny otwieracz do butelek.
Ewentualnie obwiesić choinkę pokrywami albo płytkami stroikowymi
doprowadzonymi do połysku.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-15, 16:46    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Mini coś dla Ciebie - chyba do zrobienia :) byłoby minigunmen harmonica

Podrzucę jeszcze kilka pomysłów z NET-u:
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-17, 22:42    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Z tego co mi się wydaje, ten harmonica pistol tylko tak wygląda :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2015-02-04, 18:49    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Kapelusz John'a Popper'a zdobiony pokrywami z harmonijek. Przykuwa uwagę ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-02-04, 21:12    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Ciekawe, tylko górne pokrywy Specialek i do tego turkusy jak w tradycyjnej biżuterii Nawaho. To można kwalifikować jako swego rodzaju biżuterię zamiast zwykłej taśmy rypsowej.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
moniek44 

Posty: 5
Wysłany: 2015-08-09, 09:24    Odp: [Pytanie] Co można zrobić z nieużywanej harmonijki?

Jeśli palisz możesz z charmonijki zrobić pudełko na fajki ;)
_________________
Gdyby nie pozycjonowanie to firmy nie byłyby znane i popularne. Jakość pozycjonowania www http://www.pozycjonerstron.pl jest ważna, a takową zapewnią jedynie specjaliści. Warto zatem dbać o solidne pozycjonowanie stron, bo to absolutna podstawa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu