Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-10-29, 08:36    Co z pudełkami po harmonijkach?

Witam.

Nie wiem gdzie ulokować to pytanko, więc może tu.

Jestem ciekawy co robicie z pudełkami po harmonijkach. Oczywiście jeśli ktoś posiada jedną harmonijkę no dwie to tematu nie ma. Jeśli natomiast zaczynamy dokupować następne harmonijki i najczęściej trzymamy je np. w jakimś pokrowcu/etui tak żeby mieć je wszystkie pod ręką podczas grania np. na scenie to w szufladzie może się znaleźć sporo pudełek. Zastanawiam się czy je trzymacie, czy wyrzucacie a może wykorzystujecie je jakoś pożytecznie. Ja miałem zostawić sobie dwa pudełka a pozostałe wyrzucić ale coś nie mogę się do tego zabrać i myślę może się jeszcze przydadzą.

Pytam z czystej ciekawości może ktoś podzieli się swoim zdaniem :)
Pozdrawiam
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-10-29, 17:07    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Pudełka to świetna baza pod autografy muzyków na koncertach. Lepsze niż zwykła kartka, ma styl :D .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-10-29, 17:18    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Ja podłożyłem w stole regulowanym po 2 pudełka z każdej strony, bo opadał :) Trochę je zgniotło ale potem już nie opadał.

W pudełku po harmonijce można też trzymać sobie papieroski, jeśli się pali. (Nie rekomenduję palenia).
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2014-10-29, 19:52    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Może być też wykorzystane jako pojemnik na śrubki i inne małe przedmioty podobnego rodzaju. Można też z nich zrobić coś, co pokaże artystyczne zacięcie twórcy. Albo obudowę do mikrofonu, widziałem takie patenty w internecie.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-10-30, 22:53    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Pudełka są różniste ze względu na materiał i formę. Trudno tu znaleźć właściwe zastosowanie.
Ja trzymam wszystkie, ale kila używam jak mam do zabrania harmonijki do serwisu.
Pudełka na śrubki mam, a więc pozostałe czekają na dobry pomysł. Papieroski w pudełkach pewnie się nie gniotą jak w kieszeniach.

p.s Ciekawe co z pudelkami robią mistrzowie, którzy mają tego pewnie dziesiątki, albo i setki.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-10-31, 09:02    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Dzięki chłopaki za rady. Jak jechałem w teren a miałem więcej drobnych to się pudełko przydało :) . i mogą się przydać gdy będę wysyłać do naprawy. Konkluzja - kilka trzeba zostawić.

Pozdrawiam

Aha felix to twój 1000 post więc okrągła liczba jest powód żeby to uczcić :) Mówią daj człowieka a ja paragraf znajdę. Nawiązując do powyższego można powiedzieć polej jednego a ja Ci powiem z jakiej okazji warto go wypić :D ale wcale nie musimy na jednym kończyć, nawet nie wskazane.
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Janek Domański 


Wiek: 40
Posty: 160
Otrzymał 15 punkt(ów)
Skąd: Szczecinek/Piła
Wysłany: 2014-11-02, 19:47    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Mi też te pudełka się zbierają. Najczęściej zdarza mi się je wykorzystać do trzymania śrubek. Poza tym pudełko wykorzystystałem kiedyś do naprawienia zabawki dla dziecka. Można wyciąć kawałek pudełka i przykleić tam gdzie zabawka pękła i zabawka jest jak nóweczka. To akurat była pozytywka z misiami nad łóżko niemowlaka.

Temat mało wzruszający, ale muszę dodać że najlepsze pudełkja są od silverstarów, potem seydle są pakowane też fajnie w skórkowy woreczek.
_________________
jestem janek. czasem robię animacje. na zdjęciu po lewej - synek michaszek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-02, 20:18    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Nie zgadniecie czyje to?
podpowiem - ktoś z polskiej czołóweczki, druga podpowiedź znajduje się w rodzaju harmonijek na których ów mistrz gra. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
bora 

Wiek: 59
Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-11-03, 13:40    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Cielaka?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Felix
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-04, 15:15    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Bravo bora, leci punkcik :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-11-04, 16:54    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Spóźniłem się :) Domyślałem się po Deluxach, że to może być jego. Pewnie większość z nich po mojej naprawie :D
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mosok.rol

Posty: 5
Wysłany: 2019-10-26, 14:16    Odp: Co z pudełkami po harmonijkach?

Pudełka są różniste ze względu na materiał i formę. Trudno tu znaleźć właściwe zastosowanie może warto zainwestwoać w kilka :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu