Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-15, 15:44    [Sprzedaż] Fender Champion 110; Line 6 POD 2.0; mikrofon Shure 545SD

Wyprzedaż:

a) Piec Fender Champion 110, 25 W. W pełni sprawny. Jedynym mankamentem jest urwana do 1/4 gałka potencjometru Treble (do sklejenia przy pomocy zwykłej "kropelki"). Z pieca (a nawet dwóch) przez długi czas korzystał Łukasz "Wiśnia" Wiśniewski grając z Blue Machine. 250 PLN

b) Line 6 POD 2.0 razem z oryginalnym zasilaczem z przejściówką na europejskie złącze. Jestem drugim właścicielem. 250 PLN

c) Mikrofon Shure 545SD. Sprowadzany z USA, przez usterkę przełącznik ustawiony jest tylko i wyłącznie w pozycji "on". Całość jak najbardziej sprawna, nadaje przesterowane a zarazem selektywne brzmienie. Sprawę można załatwić przez zewnętrzny przełącznik zamontowany do kabla. 450 PLN + dodatkowo kabel Klotz (jack/xlr Neutrik z przełącznikiem) za 50 PLN

Wszystkie zabawki można obejrzeć/ograć w Krakowie. Służyły mi bez zarzutu. Ceny bez kosztów przesyłki. Po zdjęcia, więcej szczegółów lub jeśli macie inne pytania- zapraszam na priv lub email: pietrzak.harmonica@gmail.com

Pozdrawiam!

ŁP
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-15, 19:20    Odp: [Sprzedaż] Fender Champion 110; Line 6 POD 2.0; mikrofon Shure 545SD

Tego pieca chyba czy mikrofonu nie trzeba przedstawiać, co panowie? :)

Świetny piec z harmonijką jak dla mnie, bardzo dobrze ten cały zestaw gada !

Mimo, że to tranzystor, brzmienie ma bardzo dobre ;)
Polecam, szczerze :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-29, 00:07    Odp: [Sprzedaż] Fender Champion 110; Line 6 POD 2.0; mikrofon Shure 545SD

Pozostał już tylko mikrofon do sprzedaży, chętnych proszę o kontakt :)
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu