Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-12, 12:59    JG Bluesmate - 15W

Prezentuje Wam wzmacniacz polskiego producenta.
Moim zdaniem sprzęt jest rewelacyjny. Ciekaw jestem Waszych opinii.

https://www.youtube.com/watch?v=U6x1SnP2dHA


Wybierałem spośród 4 egzemplarzy. Wybór był naprawdę trudny. Wszystkie brzmiały świetnie.


Podpiąłem pod kabel kostkę D-Verb, czyli reverb od tego samego producenta. Spełnił moje oczekiwania. Za rosądną cenę.



Nie umiem dodać fotek, także ich nie dodam :)
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
janex 


Posty: 20
Skąd: WROCLAW
Wysłany: 2014-05-13, 21:48    Odp: JG Bluesmate - 15W

Brzmi bardzo dobrze,oczywiście dobry mik.Masz jakieś namiary, wiesz ile kosztuje?-daj znać!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-13, 21:59    Odp: JG Bluesmate - 15W

Mikrofon to zwykły Shure 520D.
Namiar:http://wzmacniaczejg.blogspot.com/?m=1
Cena: 3200zł
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
altus

Wiek: 71
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-17, 15:25    Odp: JG Bluesmate - 15W

Cena zaporowa. Za 3000 zł kupiłem od producenta ze śląska fendera bassmana z głośnikiem 1x12".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-17, 20:32    Odp: JG Bluesmate - 15W

To faktycznie zaporowa jak przy takiej cenie dopłacasz 200 zł... (a i to pewnie negocjowalne)
Poza tym chyba produkt customowy ciężko ocenić jeśli chodzi o wartość - wartość tu ma brzmienie, czy nie ?


[ Dodano: 2014-05-17, 21:34 ]
Brzmienie super, trochę za bardzo przesterowane jak dla mnie - ale to Twój znak rozpoznawczy przecież :D
Mikrofon też taki :)
Dodam tylko że jeśli to jest shure 520d to nie jest taki "zwykły" :)
nowy green bullet ma jakąś średnią wkładkę - stary miał Controlled Magnetic ;) Nowy to 520dx stary to 520d :)
Podoba mi się :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
altus

Wiek: 71
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-18, 06:38    Odp: JG Bluesmate - 15W

Brzmienie jest bardzo ważne, a nawet najważniejsze, trzeba za nie tylko zapłacić korzystną cenę. Ja straciłem kupę kasy na ekspeymentach , ale znalazłeem je w końcu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
janex 


Posty: 20
Skąd: WROCLAW
Wysłany: 2014-05-18, 10:04    Odp: JG Bluesmate - 15W

Fajnie jest że na rynku pojawili sie producenci wzmakow i mików , które są jakosciowo dobre.Teraz muzycy,, nietopowi" maja okazje wybrac to co co im pasuje.Wiem że ,,producent ze Slaska" robi dobry sprzęt-miałem przyjemnośc ograć pare modeli.Jak tylko będzie okazja to także może uda się ograć sprzęt Bluesmate.Michał wyraził swoja opinie pozytywnie.To świadczy o dobrej jakosci.A nam muzykom pozostaje tylko wybierać!Hulaj dusza!nastały dobre czasy!Żeby jeszcze ceny troche spadły-no ale rozumiem-za jakośc trzeba płacić!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-18, 18:51    Odp: JG Bluesmate - 15W

"Producent ze Śląska" (btw. Czeladź nie jest na Śląsku!), robi też bardzo dobre piece. Ograłem kilka sztuk.

Tu dostałem do odgrania Bluesmate, wczoraj przeszedł chrzest na koncertcie w Lublinie z Kasą Chorych, czyli z głośnym zespołem. Test przeszedł pozytywnie. 15W spokojnie wystarczyło. Jest cholernie głośny.
Co do przesteru, to można go zniwelowac wkładając wtyczke w inne gniazdo (gniazd jest szt 4) (nie testowałem tego jeszcze)
Ja na razie zostane przy tym piecu i chętnie będe go polecał. Co do ceny..... okolice 3000zł to mysle ze nie jest to wygórowana cena. Piec jest wykonany solidnie. Nic nie brumi, nie brzeczy itp. Wiadomo, że można taniej. Fendery Mustangi tylko czekają w sklepach ;)
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2014-05-19, 16:16    Odp: JG Bluesmate - 15W

"Czeladź nie jest na Śląsku", no Michał pojechałeś po bandzie hehe.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu