Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2013-12-28, 20:29    Odp: Województwo Dolnośląskie

mouserg napisał/a:
Cześć. Po pierwsze przepraszam za mój polski. Jestem Brytyjczycy i mieszkają w pobliżu Bolesławca. Chciałbym poprawić odtwarzanie harmonijka (blues). Gram też na perkusji i śpiewać. Pisałem kilka bluesowych piosenek i chciałbyś spotkać innych na bluesa dżem. Każdy zainteresowany?


Hello, I live near Bolesławiec too. I think it'd be nice to meet and try to play something together ;) .
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
islam 

Wiek: 39
Posty: 1
Wysłany: 2013-12-29, 12:36    Odp: Województwo Dolnośląskie

Zamieszkaly napisał/a:
Witam,
istnieje nie zerowe prawdopodobieństwo, że na studia magisterskie przeniosę się do Wrocławia;) Więc jak ktoś zainteresowany wymianą doświadczeń, to jakoś w lutym powinienem już być na stałe. Zapraszam też na lekcję indywidualne;)

Pozdrawiam


Chetnie bym sie ustawil. Dopiero zaczynam przygode z harmonijka wiec fajnie byloby wykluczyc na starcie bledy, ktore popelniam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mouserg

Posty: 0
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2013-12-30, 08:59    Odp: Województwo Dolnośląskie

Pulatom napisał/a:
mouserg napisał/a:
Cześć. Po pierwsze przepraszam za mój polski. Jestem Brytyjczycy i mieszkają w pobliżu Bolesławca. Chciałbym poprawić odtwarzanie harmonijka (blues). Gram też na perkusji i śpiewać. Pisałem kilka bluesowych piosenek i chciałbyś spotkać innych na bluesa dżem. Każdy zainteresowany?


Hello, I live near Bolesławiec too. I think it'd be nice to meet and try to play something together ;) .


Great. Maybe we can get together sometime in the new year?

[ Dodano: 2013-12-30, 09:02 ]
islam napisał/a:
Zamieszkaly napisał/a:
Witam,
istnieje nie zerowe prawdopodobieństwo, że na studia magisterskie przeniosę się do Wrocławia;) Więc jak ktoś zainteresowany wymianą doświadczeń, to jakoś w lutym powinienem już być na stałe. Zapraszam też na lekcję indywidualne;)

Pozdrawiam


Chetnie bym sie ustawil. Dopiero zaczynam przygode z harmonijka wiec fajnie byloby wykluczyc na starcie bledy, ktore popelniam.


Super, może być może spotkamy się w Nowym Roku?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-30, 13:44    Odp: Województwo Dolnośląskie

Jak będę jechał do Wrocławia, to na pewno dam znać, to będzie można się zgadać. Pytanie, czy ktoś zna jakieś miejsce Harmonica Friendly?
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2013-12-30, 15:05    Odp: Województwo Dolnośląskie

mouserg napisał/a:
Great. Maybe we can get together sometime in the new year?


I'm in ;) . Write to me at pulatom89(@)yahoo.pl and we'll discuss the details.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Waran 


Wiek: 30
Posty: 9
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-02, 11:49    Odp: Województwo Dolnośląskie

Pozwolę sobie odkopać trochę temat. Mam we Wrocławiu sporą działkę nad Odrą (z dala od ludzi co by im nie przeszkadzać). Jeśli byłyby chętne osoby to można zorganizować ognisko połączone z graniem i pomocą w nauce dla początkujących. Sam dopiero czekam no harmonijke więc ewentualnie jakoś za miesiąc żeby gospodarz umiał chociaż pojedyncze dźwięki wydawać :P ale w razie chętnych osób miejsce mogę zapewnić (działka jest spora. Z powodzeniem odbywały się na niej imprezy dla kilkudziesięciu osób) i można spędzić miło czas, poznać się a także czegoś nauczyć.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu