Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-03-20, 16:02    HARP-GRU I Grudziądzkie Warsztaty Harmonijkowe Grudziądz 29 marca 2014r.

I Grudziądzkie Warsztaty Harmonijkowe prowadzone przez wybitnego muzyka, doskonałego pedagoga, członka czołowych, polskich formacji bluesowych J.J. Band i Harpcore / Harmonijkowy Atak Bartosza Łęczyckiego. HARP-GRU to wspólna inicjatywa Bartka Łęczyckiego, Bartosza "Iwisia" Iwickiego, Marcina" Cabandeyro" Poliszczuka oraz marki Haszgru, którzy postanowili zorganizować warsztaty, jakich w Grudziądzu jeszcze nie było. Harmonijka ustana to bardzo piękny i wdzięczny instrument, o czym każdy z Was będzie mógł się przekonać podczas tych mini-wartsztatów, które będą kierowane zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.
Po warsztatach zapraszamy na Koncert duetu BARTOSZ ŁĘCZYCKI & MAREK TYMKOFF

Tych dwóch wytrawnych muzyków śmiało interpretuje znane i mniej znane utwory bluesowe i rockowe, znakomicie budując dramaturgię koncertu. Każdy ich występ to solidna dawka bluesowej ekspresji, wzruszające ballady czy zaskakujące improwizacje. Atrybutami tego duetu są znakomite partie wokalne oraz wirtuozerskie improwizacje na harmonijce.
W repertuarze znajdują się utwory m.in. Keba Mo, Erica Claptona, Roberta Johnsona czy Allman Brothers.

JAM SESSION z udziałem gwiazd wieczoru oraz gości.

Po koncercie zaprosimy Was do wspólnego muzykowania. Wspólnie z B. Łęczyckim i M. Tymkoffem wystąpi wielu gości m.in. Adrian Zasada i Bartosz Iwiś Iwicki, Marcin Cabandeyro Poliszczuk z formacji Zydeco FLOW / Zasada / Cabandeyros. Bawić będziemy się oczywiście do rana 😊

Kochani, nieczęsto zdarza się taka gratka dla fanów bluesa i muzyki na żywo w Grudziądzu. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych samymi warsztatami i nie tylko bo to będzie wyjątkowa noc. Wszystkie informacje na temat imprezy dostępne pod numerami tel. 518 107 872 / 56 642
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu