Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-03, 00:00    [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Znów mamy remis. ;)
Wyniki:
Cytat:
1. MacieJJ - ~4,29
2. Orsoj - ~4,07
3. karol.z - ~3,93
3. Magic_Mike - ~3,93
5. WładcaDrewna - 3,5
6. Janek Domański - ~3,43
7. GaceQ123 - ~2,31

Gratuluję zwycięzcy, mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. :)

Poniżej archiwalne wyniki o których dyskusja niżej:
Kod:
1. MacieJJ - ~4,14
2. Magic_Mike - ~3,86
2. Orsoj  - ~3,86
4. karol.z - ~3,71
5. Janek Domański  - ~3,49
6. WładcaDrewna - 3,375
7. GaceQ123 - 2,25
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2014-06-20, 23:04, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 09:01    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Z tego co zaobserwowałem w większości przypadków MacjejJJ miał wyższe noty od Janka. INIM - jak to policzyłeś, według jakich ocen ? Bardzo był bym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-03, 09:15    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Hm.. mi też wydają się dziwne te wyniki bo miałem trzy trójki, trzy czwórki i jedno pięć a Janek miał trzy czwórki i cztery trójki i na chłopski rozum nie powinien być wyżej ode mnie ani tym bardziej od tych którzy mnie wyprzedzili. ;)

Oczywiście to zabawa, no ale nie powinien się wkraść taki błąd w oficjalnych wynikach. :cool:
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2014-03-03, 12:58    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Policzyłem po swojemu i mi wyszło:
1. MacieJJ - ~4,35
2. Orsoj - ~4,07
3. karol.z - ~3,93
3. Magic_Mike - ~3,89
5. Janek Domański - ~3,46
6. WładcaDrewna - ~3,43
7. GaceQ123 - ~2,34
Do obliczeń użyłem 3+ = 3,5 a 3- = 2,75
Ale mogłem się pomylić. Proszę sprawdzić. Pewnie Inim nie zauważył, że niektórzy oceniający zmienili kolejność uczestników.

Nie myli się tylko ten, który nic nie robi.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-03, 13:36    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Rzeczywiście pomyliłem się przy Janku dodając mu trochę punktów. Przepraszam za pomyłkę. Reszta się zgadza, różnice między moimi obliczeniami a Mediuma wynikają zapewne z tego, że ja ocenę zaokrąglałem do pełnej oceny w dół. Kilka Grand Prix temu poruszyliśmy temat ocen typu 3.5 czy 3+ gdzie ustaliliśmy, że jeżeli ktoś taką ocenę postawi to tylko dla wiedzy uczestnika ale do obliczania średniej bierzemy pod uwagę wówczas ocenę 3. Może czas to zmienić?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-03-03, 13:54    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Byłbym za tym żeby liczyć połówki do średniej. Kalkulacji to nie utrudnia a w sumie uczestnicy głosowania chcą tymi połówkami kogoś czasem odróżnić od kogoś innego.
Byłbym też za tym, żeby już od tego głosowania nieco zmienić zasady i teraz tak policzyć,
bo było dużo uczestników, mało głosowań, więc lepiej jakby wyniki zależały od zróżnicowań.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 15:10    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Moim zdaniem najlepszym matematykiem okazał się Medium, proponuję aby jego obliczenia uznać za ostateczne. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
 
 
Janek Domański 


Wiek: 40
Posty: 160
Otrzymał 15 punkt(ów)
Skąd: Szczecinek/Piła
Wysłany: 2014-03-03, 15:19    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

... a już chciałem powoli przyjmować gratulacje! A tu patrzcie - z góry spadłem na dół :)

W ogóle, to dziekuję wszystkim którzy wysilili się o ocenę opisową. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ten konkurs to super opcja. Dużo się przy tym uczę. Jeszcze raz dzięki.

Fajnie by było zrobić drugi wątek, żebyśmy nagrali jeszcze raz to samo ale z uwzględnieniem uwag forumowiczów oceniających.
_________________
jestem janek. czasem robię animacje. na zdjęciu po lewej - synek michaszek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-03, 16:29    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Na wstępie - dzięki za pozytywne oceny.

Jestem za wprowadzeniem ocen połówkowych. Często 4 i 4+ (ew. 4 i 4,5) to nie ta sama ocena. Poza tym zauważyłem, że wystawianie ocen połówkowych to stała praktyka. Skoror ta zabawa jest "dla nas", a nie na odwrót, to zasady powinny nadążać za potrzebami:)

Natomiast osobiście uważam, że komplikowanie oceny na takiej zasadzie, że minus to 0,25 punkta mniej, jest już zbytnim kombinowaniem. Ciekawy jednak jestem zdania innych forumowiczów.

Odnośnie bitwy - bardzo wyrównany poziom. Ciekawe jest to, że 3 dostawali forumowicze którzy już sporo potrafią i grają swobodnie (a i ciekawie) całkiem niełatwe rzeczy. W takim towarzystwie, to bardzo rozwijająca zabawa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 16:52    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Wydaje mi się, że 3(plus) to nie to samo, co 4(minus) i tutaj popierał bym wyliczenia podane przez Medium i zaakceptował, że 3(plus) to 3,5 - natomiast 4(minus) to 3,75. Tak jest sprawiedliwie.
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-03-03, 17:47    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Propozycja fokerssa jest w porządku. Nawet bym takie zmiany wprowadził w regulaminie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-03, 18:23    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Po pierwsze gratuluję Maciejowi bardzo dobrego nagrania i zwycięstwa. Dziękuje bardzo za pięrwszą piątkę jaką dostałem w HB.

Jestem również za wprowadzeniem ocen połówkowych do średniej ale może dajmy sobie spokój z minusami. ;)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
WładcaDrewna 

Posty: 37
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2014-03-03, 18:26    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Świetna zabawa, a przy ocenie w porównaniu z tyloma harmonijkarzami na pewno pouczająca. Dzięki wielkie ;) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-07, 15:53    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Widzę, że dyskusja stanęła "w martwym punkcie":)

Wracając zatem do tematu zmian w ocenianiu - Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że zmiany należy wprowadzić. Pozostaje zatem kwestia jakie to mają być zmiany. Osobiście uważam, że jak nie chcę komuś wystawiać 4 to mogę wystawić 3,5. Różnicowanie pomiędzy 3,5 (3+) a 3,75 (4-) jest już moim zdaniem zbędne. Może zatem niech każdy użytkownik który czuje taką potrzebę wypowie się w temacie i niech administratorzy zmienią regulamin zgodnie z "wolą ludu". Swój głos oddaje na system połówkowy (bez minusów).

Co Wy na to?

[ Dodano: 2014-03-07, 15:54 ]
Widzę, że dyskusja stanęła "w martwym punkcie":)

Wracając zatem do tematu zmian w ocenianiu - Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że zmiany należy wprowadzić. Pozostaje zatem kwestia jakie to mają być zmiany. Osobiście uważam, że jak nie chcę komuś wystawiać 4 to mogę wystawić 3,5. Różnicowanie pomiędzy 3,5 (3+) a 3,75 (4-) jest już moim zdaniem zbędne. Może zatem niech każdy użytkownik który czuje taką potrzebę wypowie się w temacie i niech administratorzy zmienią regulamin zgodnie z "wolą ludu". Swój głos oddaje na system połówkowy (bez minusów).

Co Wy na to?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
orsoj 


Wiek: 66
Posty: 22
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Bruntal, CZ
Wysłany: 2014-03-07, 18:06    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Myślę, że w skali 1-10 jest również rozwiązanie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-07, 18:19    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Też uważam, że lepszy jest połówkowy w skali 1-5. 1-10 doprowadzi do tego, że zaczną być wystawiane oceny typu 7,5.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-07, 19:49    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Też tak myślę. Skala 1-10 za bardzo skomplikuje sprawę. ;) Pytanie czy regulamin można zmienić teraz czy czekamy do następnego GP.
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2014-03-08, 11:01    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Też jestem za systemem 1 - 5.
Ale czy tylko połówki czy np, 4,7 to też ocena? W ostatniej bitwie miałem kilka takich samych ocen a chciałbym móc zróżnicować chociaż o tę 0,1 punktu.

Pozdrawiam

Medium

PS. Tak policzyłem, bo dziennik elektroniczny z którego korzysta szkoła syna tak wylicza średnią z ocen.
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-08, 17:48    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Medium napisał/a:
Ale czy tylko połówki czy np, 4,7 to też ocena?

Dobre pytanie. Myślę, że nie ma co zakazywać tego typu ocen.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-09, 14:52    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Tak czy inaczej nie ma co odwlekać bo przed nami ostatnie HB tego GP. Jeśli nie ma przeciwskazań możemy je odbyć według nowego systemu oceniania. Trzeba więc odświeżyć tabelę a Maciek niech wybierze podkład. :)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-09, 15:16    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Moim zdaniem nie tyle skala ocen jest problemem, co sposób oceniania. Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby ktoś dostał ocenę dwa czy jeden, a takie też istnieją. Nikt nie chce nikogo krzywdzić, przez co faktyczna skala ocen zawęziła się do trzech (3,4,5), a to stanowczo za mało. Wydaje mi się, że nie tyle skale trzeba zmienić, co sposób myślenia o ocenach;)

Niestety z braku czasu nie udało mi się wziąć udziału w bitwie. Dopiero teraz mam chwilę aby przesłuchać nagrania, dlatego poniżej wystawię oceny opisowe;)

GaceQ: ładne brzmienie, dobrze rytmicznie tylko trochę monotonnie. Wiem trudno zagrać ciekawą solówkę która trwa ponad 4 minuty. Może warto by było skrócić podkład? Powinieneś się wziąć za "szybkościówki" moim zdaniem, bo trochę brakuje "fajerwerków";)

Janek Domański: brzmienie moim zdaniem płaskie bardzo. Melodyjnie i ciekawie, ale ten sposób grania nie za bardzo do mnie przemawia. Mało w tym bluesa (moim zdaniem). No i ten dół taki trochę charczący, a chwilami dużo chaosu. Ale ogólnie bardzo pozytywnie. Pod koniec mam wrażenie, że nagrywałeś to mikrofalówką, albo jakimś innym urządzeniem, ale z pewnością nie mikrofonem ;)

Karol.z: przesadziłeś z reverbem, ale ogólnie bardzo ładne brzmienie. Vibratto Ci jeszcze trochę kuleje ale i tak słychać ogromny postęp. Cytując mojego kumpla "overblowy trzaskasz jak meserszmit". Słyszę że sporo zagrywek mi ukradłeś;) Pod koniec pomysły Ci się skończyły (takie mam wrażenie). Gdyby skrócić to solo i zostawić co najlepsze byłoby pro.

MacieJJ: ciekawe brzmienie. Takie bardzo saksofonowe;) Fajnie zbudowane spójne solo. Melodia na początku mało przypadła mi do gustu, ale ładnie ją rozbudowałeś i dość konsekwentnie się jej trzymałeś. Reszta może się od Ciebie uczyć frazy;)

Magic_Mike: brzmienie nie powala. Takie bardzo kartonowo-cyfrowe. Ogólnie całość mniej więcej na jednym poziomie przez co całe nagranie wydaje się trochę monotonne. Poza tym nie mam się do czego przyczepić.

Orsoj: brzmienie jak wyżej. Jak dla mnie za jasne (klakson w tico). Muzycznie bardzo fajnie zagrane. Nie mam się czego przyczepić.

WładcaDrewna: Zdecydowanie najsłabiej brzmieniowo. Brzmi trochę, jakbyś to w kabinie prysznicowej nagrywał;) Za mocno zacząłeś, więc trudno to potem było rozwinąć. Rytmika do dopracowania, ale ogólnie jest nie źle.

Widzę, że poziom bitwy bardzo wysoki. Aż zaczynam żałować, że nie zdążyłem zrobić nagrania. Ale niestety praca, uczelnie i przeprowadzka mi to uniemożliwiły.

Pozdrawiam.

Ps. Celowo nie przedstawiam ocen w skali punktowej;)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2014-03-10, 08:55    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Ja tak sobie myślę, że każdy ma taką trochę szkolną skalę ocen.
Wiem, że można oceniać od 1 do 5 ale dla mnie 2 to ocena dla człowieka który nie bardzo wie jak grać a jedynkę bym postawił tylko komuś kto ma problem z wydobyciem czystych dźwięków.

Poziom bitew wzrósł znacząco w przeciągu kilku lat i dlatego skala ocen ma się inaczej do oceniania. Jeszcze kilka lat wstecz po przesłuchaniu nagrań mogłem podać kolejność w jakiej ułożą się oceny, kto wygra a kto zajmie drugie i trzecie miejsce. Teraz nie jest to takie łatwe i oczywiste. Co więcej naprawdę mam problem kogo ocenić wyżej a kogo niżej żeby być w zgodzie ze swoim sumieniem. Osoby grające trochę słabiej pewnie zaczynają mieć lęk przed wystąpieniem w bitwie (moim zdaniem niesłusznie, to zabawa, która ma pomóc w nauce gry) i dlatego chyba mamy głównie nagrania tych którzy już grają na jakimś określonym poziomie.

Dlatego uważam, że w takiej sytuacji jedynie rozszerzenie skali ocen może pomóc. Możliwość dodania dziesiątych - jest wg mnie słuszna. Spójrzmy na olimpiadę. Dwóch sportowców uzyskuje ten sam czas jeśli mierzyć do 0,01 sekundy, pojawia się dokładniejszy pomiar z dokładnością do 0,001 sekundy bo jeden z nich był szybszy o 0,003 sekundy. Dla mnie to analogiczna sytuacja.

Musimy tylko ustalić kiedy nastąpią zmiany w regulaminie i oficjalnie je ogłosić.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2014-03-10, 14:39    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Co do poziomu Bitew zgodzę się :) Jest naprawdę ciężko ocenić! Przez dodanie 4,7 czy 4,5 jest naprawdę łatwiej. Osoba która potem czyta taką ocenę jest w stanie dokładniej ocenić wartość swojego nagrania. Podsumowując. Jest to super propozycja za którą jestem :)
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-19, 02:16    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

To co robimy?
W sumie pomysł z ocenami dziesiętnymi nie jest zły. Daje dużo możliwości i jest łatwy w liczeniu. Jestem za.

Apeluję zatem o zebranie się do kupy, wypowiedzenie w temacie i zmienę regulaminu;)
Ewentualnie podliczenie już oddanych głosów. Chyba nie ma co tego dłużej przeciągać?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-03-20, 15:30    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

OK, przyklepane. Zmiany na dniach.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-03-20, 15:51    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Teraz Maciej wybierz jakiś fajny podkład :)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MacieJJ 

Posty: 162
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-22, 19:10    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Podoba mi się nieformalna tradycja wyboru podkładu w sposób demokratyczny. Lepiej chyba wybrać podkład, który wszyscy czują - będzie więcej zgłoszeń.

Ze swej strony mam oczywiście kilka propozycji. Zauważyłem, że w wyszukiwaniu podkładów ograniczamy się do Youtube'a, tymczasem są inne świetne strony, gdzie są udostępniane podkłady. Twórcy dają swobodę ich wykorzystania w celach niekomercyjnych, z tym zastrzeżeniem, aby podać źródło i autora.

Pierwsza strona to www.bluesblast.com. Strona głównie dla gitarzystów, ale i dla harpiarzy coś się znajdzie. Moje propozycje to:

1. Podkład ala "Woried Life Blues". Ciekawa mieszanka 8 i 12 taktów:
http://www.bluesblast.com/j2004/hi_wl_dflat.mp3

2. Podkład ala Howlin Wolf:
http://www.bluesblast.com...g_smokestck.mp3

3. Thrill is gone, które w przeciwieństwei do tych youtubowych faktycznie przypomina pierwowzór:
http://bluesblast.com/j20...l_bmin_90_2.mp3

Druga strona to http://jamq.org/.

Moje propozycje:
4. Piękny molowy podkład w d (idealny do trzeciej pozycji):
http://jamq.org/jamqueuem...zeBob_KeyDm.mp3

5. Akustyczny blusior:
http://jamq.org/jamqueuem...lzeBob_KeyG.mp3

Zatem - niech chętni do wzięcia udziału w bitwie wybierają.

PS. Jeżeli ktoś miałby czas i ochotę przejrzeć powyższe strony i znaleźć coś wiecej to zachęcam. Ja mam za mało czasu by grać, a co dopiero przeglądać dokładnie przepastne archiwa tych portali.

Sorry, doczytałem dokładniej zastrzeżenia na stronie jamq.org i niestety same podkłądy nie mogą być wykorzystywane poza tą stroną. Pozwolenie na niekomercyjny użytek obejmuje utwory stworzone na podstawie tych podkładów. Mój błąd. Zostają propozycje z bluesblast.com. Ewentualnie, chętni niech składają swoje własne.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-05-10, 16:58    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Czas wreszcie na kolejne HB. Kilka moich propozycji:



8 taktowy wolny bluesik


Wolny blues w A

Blues Roots w F

Happy Blues w E [/youtube]
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Ostatnio zmieniony przez karol.z 2014-05-11, 07:31, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2014-05-10, 23:47    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Karolu jak dla mnie 1 i 3. 2 i 4 to ten sam link ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-05-11, 07:35    Odp: [GP VII] HB V - wyniki i komentarze

Dzięki za interwencje :)

Już poprawiane. Jednak 1 i 3 to inne podkłady, 8 i 12 taktowy choć podobna jest gitarka. :)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu