Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-23, 21:08    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

Proponował bym, aby tacy harmonijkarze, jak ZAMIESZKAŁY i jemu podobni nie brali udziału w bitwach, gdyż z góry są skazani na wygraną. Zamieszkały niech skrzyknie jeszcze ze czterech sobie podobnych muzyków i wspólnie stworzą komisję, która fachowo oceni rywalizację innych mniej doświadczonych harmonijkarzy. Uznanie takich wybitnych muzyków zapewne wpłynie budująco na uczestników harmonijkowych bitew. Są również na forum wybitni muzycy z "Harmonijkowego Ataku", ale oni chyba raczej nie będą mieli czasu bawić się w takie rzeczy ;) To taka moja propozycja, która mam nadzieję wpłynęła by na wysoki poziom oceny wszystkich uczestników harmonijkowych bitew. Indywidualne uwagi do każdego z uczestników również były by mile widziane, aby je można było w przyszłości zniwelować. Poza tym, na uwagi fachowców nikt się nie obrazi, tylko stojąc czy raczkując stuli uszy i pokornie przyjmie je do wiadomości :) Pozdrawiam.
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2014-01-23, 21:55    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

Moim zdaniem, jeżeli wszyscy mają prawo do brania udziału w bitwie, to wszyscy. Od jakiegoś czasu chcę zacząć brać udział w harmonijkowych bitwach, myślę, że się uda mi się w najbliższych wystartować. To, że miejsca na podium są często "obsadzone" (tzn. wiemy kto je najprawdopodobniej zajmie) osobiście mi nie przeszkadza, a takie nagrane perełki bardzo fajnie się słucha i bardzo motywują do dalszej pracy. :)
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
WładcaDrewna 

Posty: 37
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2014-01-23, 21:55    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

A ja bym proponował, żebyś już nic nie proponował. Bo jeśli utworzenie jury miałoby sens na jakąś większą skalę, my ciągle tworzymy stosunkowo małą grupę harmonijkarzy, gdzie wszyscy powinni mieć prawo do oceny.
Jeśli uważasz, że poziom ocen jest niski, możesz wziąć udział w głosowaniu by go "podwyższyć". Przecież nie zawsze Zamieszkały musi wygrać. Bez urazy dla ciebie Zamieszkały, doceniam twoją grę. A wydaje mi się że "fachowa" ocena nie jest nam potrzebna, na poziomie zabawy forumowej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2014-01-23, 22:49    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

fokerrss, możesz coś proponować w tej zabawie tylko wtedy (powinieneś to wiedzieć ) jeżeli bierzesz w niej udział, jak ci nie odpowiada, przestań tu mieszać, też czekam na odpowiedni podkład , żeby się włączyć. Co do oceny inaczej patrzy ktoś co się na tym zna , a inaczej widz z "sali" . Ocena fachowca jest cenna , ale ocena widowni jest bezcenna
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-24, 02:19    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

"Ocena fachowca jest cenna , ale ocena widowni jest bezcenna" Święte słowa Adam.

Dodam jeszcze taką sentencję zasłyszaną akurat a propos realizacji nagrań, ale myślę, że sprawdza się w wielu dziedzinach.ż.

Jeśli osoba, która się na tym nie zna, mówi, że jej się nie podoba, to z pewnością jest to prawda. Jednak, jeśli mówi, co jej się nie podoba, to na 99% się myli.

Jest to parafraza, ale myślę, że oddaje to, co autor miał na myśli.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-24, 20:37    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

Myślę, że to jest dział na rozwiązywanie forumowych sporów:
http://forum.harmoszka.co...edynki-vf60.htm

Proponuję zakończyć tę "bezsensowną" kłótnię, gdyż do niczego nie prowadzi. Jednym słowem: Panowie odpuśćcie! Wydaje mi się, że forum jest dla wszystkich: początkujących, zaawansowanych, jak i dla tych, co zaczynali jako początkujący a teraz są zaawansowani. Nie ma co umniejszać tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę nazywając ich dyletantami, czy "pseudo komisją". Mają równe prawo wyrażać swoje opinie, a według Regulaminu Harmonijkowych Bitew mają prawo brać w nich udział za równo nagrywając jak i oceniając nagrania innych.

Wiadomo, że oceny są bardzo subiektywne ale o to właśnie chodzi. Jest to zwykłą zabawa w koleżeńskim gronie, a nie konkurs z nagrodami. Jak ktoś nie chce się bawić, bo nie podoba mu się taka formuła, nie musi brać w tym udziału.
Jest pełno konkursów i festiwali z profesjonalną komisją i tam można się sprawdzić.

Pozdrawiam Serdecznie

Mieszko
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-01-24, 23:28    Odp: Propozycje zmian regulaminu Harmonijowych bitew

No pewnie, niech się ścigają najsłabsi i nie mają możliwości zmierzyć się z lepszymi.
A może zróbmy tak, że obojętne ile kto dostanie ocen, każdy ma 1 miejsce? :)

Ja kiedyś wygrałem z takimi, którzy już wygrywali, więc może nie róbmy koncepcji
konkursu dla niepełnosprytnych.

Kolego Fokerss, piszesz że kończysz ale jeszcze zripostujesz ze 3 razy, jak już widziałem :)
To nie jest sposób na posiadanie ostatniego słowa w dyskusji.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu