Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-18, 19:58    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Powinniśmy oceniać poprawność wykonania utworu, na co składa się wiele elementów (najważniejszy jest rytm, artykulacja dźwięków, pomysł i spójność muzyki, która powinna tworzyć jakąś logiczną całość, powinna nam opowiedzieć jakąś historię, zagrać nam na emocjach itp). Zamieszkały zagrał bezbłędnie - nie rozumiem więc, skąd ten remis ??? Gdyby tą muzykę porównać do samochodu, to Zamieszkały nie wjechał na scenę luksusowym mercedesem, ale innym solidnym pojazdem. Natomiast Orsoj wniósł na scenę silnik z mercedesa, karoserię z opla, koła od ciągnika rolniczego - wszystko w dobrym stanie, ale pojazdu z tych części nie złoży - tak to widzę. Pozdrawiam.
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-01-18, 20:40    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Fokerss gdybyś postawił oceny, średnia byłaby inna i nie byłoby remisu. ;) Każdy oceniał jak się komu podobało.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-19, 08:47    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Właśnie. Mówisz jak kto ma oceniać ale sam nie oceniłeś tylko wypowiedziałeś się o dwóch najlepszych wykonaniach. ;)
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-19, 09:17    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Nie przyłączam się do "pseudo komisji" składającej się z dyletantów, napisałem swoja opinię i kończę temat :papa:
 
 
MONDRY 

Posty: 4
Skąd: Z MIASTA
Wysłany: 2014-01-19, 10:57    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

większość oceniających to naprawdę nie są harmonijkarze tylko osoby pasujące do powiedzenia << zobaczyła żaba, że konia kują i sama łapy podstawia>> ;-) Próbują kogoś oceniać nie mając własnego zdania ani wyrobionej opinii.
_________________
pokory, dmuchający w organki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
WładcaDrewna 

Posty: 37
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2014-01-19, 13:36    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

fokerss, chyba zapominasz, że większość ocenia według tego jak mu się podobało wykonanie, a nie jak pasuje one do określonych reguł muzyki. Czy wydając płytę dajesz ją do ocenienia maestrom muzyki czy zwykłym zjadaczom chleba?
MONDRY, jeśli rzeczywiście pozjadałeś wszystkie rozumy to proszę, podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.
To tylko zabawa, wyluzujcie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2014-01-19, 16:18    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

fokerss napisał/a:
Nie przyłączam się do "pseudo komisji" składającej się z dyletantów


Z tego wynika, że na wybory też nie chodzisz, bo większość społeczeństwa to "pseudo komisja" i, o zgrozo, ich głos jest tak samo ważny jak Twój.

MONDRY napisał/a:
większość oceniających to naprawdę nie są harmonijkarze tylko osoby pasujące [...]


... Myślę, że przekraczacie granicę dobrego smaku panowie.

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#minigunmen
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-01-20, 13:11    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Jest regulamin, harmonijkowe bitwy odbywają się według niego, oceny odbywają się według niego, jeżeli ma to nie być zabawa tylko analityczne odwierty, to u nas takiego czegoś nie ma, zapraszam na forum geologiczne.

MONDRY napisał/a:
większość oceniających to naprawdę nie są harmonijkarze


Mogą być i spawacze, forum jest otwarte dla każdego entuzjasty harmonijki.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-20, 15:28    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Myślę, że problem polega na tym, że fokerss i pseudo-user MONDRY piszą... głupoty.
Zawsze gdy ocenia jakaś grupa ludzi to ocena jest subiektywna i zależy od własnych upodobań i zdania. I nie kazdy ocenia technikę, kazdy ma inne kryteria, każdemu się co innego podoba.
Żeby wszystko było super-profesjonalnie, odnośnie techniki, stylu i w ogóle od linijki, to musiałby oceniać jeden profesjonalista a i tak znalazłby się taki ktoś kto by to zanegował.

Moim zdaniem, dyletantem jest ten kto wysnuł wnioski takie jak Fokerss albo pseudo-user MONDRY .
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
karol.z
MONDRY 

Posty: 4
Skąd: Z MIASTA
Wysłany: 2014-01-20, 19:41    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Harry - jak dorośniesz, nabierzesz ogłady, to podyskutujemy. Na dzień dzisiejszy poświęcaj więcej czasu na naukę gry niż na dziecinadę słowną na forum - wokalista i harmonijkarz z ciebie jest na tym etapie raczkujący.
_________________
pokory, dmuchający w organki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2014-01-20, 20:25    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Moja prośba do Administratorów, weźcie dajcie warning temu MONDRY, bo to co ten koleś gada, to nie dość że obraża innego użytkownika forum, to jeszcze psuje ogólną atmosferę forum...
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
karol.z
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-20, 20:35    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Wcześniej ktoś pisze, że każdy ma prawo do oceny, do wypowiedzi, teraz niektórzy chcą cenzury ;-) Nie wiem jak inni, ja obelżywych czy obraźliwych słów nie zauważyłem. To nie są lata 70-te, gdzie komuniści zamykali usta tym, którzy maja odmienne zdanie ;-) Trochę dystansu do tych ocen, więcej uśmiechu i będzie ok ;-) A tak na marginesie, niektórzy tutaj przesadzają, ale to nie powód aby ich blokować - piszę również o tych zarozumiałych ;-)
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2014-01-20, 21:20    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Mondry - drugie ostrzeżenie. Kolejny raz Twój post nic nie wnosi do dyskusji na forum. Te prywatne uwagi do innego użytkownika forum nie powinny mieć miejsca w publicznej dyskusji, tym bardziej, że do tematu nie odnoszą się wcale.

Fokerss - bardzo proszę o zaprzestanie dygresji. Prawdą jest, że mogłeś wyrazić swą ocenę do nagrań w formie ocen i z nie nie skorzystałeś. Być może wyniki byłyby inne.

Gaceq - warny będą, gdy przyjdzie na to czas.

Wracamy do tematu.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-20, 23:21    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Nie wiem co mam odpowiedzieć na pyskówkę MONDRY'ego. W sumie to wisi mi ona.

Fokerss, nie zauważyłeś obelzywych słów, natomiast żeby obrażać kogoś nie trzeba uzyć bezpośredniego zwrotu i powiedzieć że jest burakiem, na przykład.
"Harry - jak dorośniesz, nabierzesz ogłady" to jest obelga jak najbardziej.

"Na dzień dzisiejszy poświęcaj więcej czasu na naukę gry niż na dziecinadę słowną na forum - wokalista i harmonijkarz z ciebie jest na tym etapie raczkujący." a tego to nawet nie będę komentował, bo szkoda mi klawiatury ;-)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-24, 08:41    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Tylko coś zaproponowałem - a adam53, który sam też (jak pisze) nie bierze udziału w tej zabawie znowu podskakuje powyżej pewnej części ciała z jakiejś nieuzasadnionej nienawiści. Nie możesz tych postów przyjmować na spokojnie, tak jak inni ?
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-24, 17:20    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Innych też drażnisz tylko Ci nie odpowiadają tak.
Wypowiadasz się jako kto?
Skoro widzisz, że forum to forum (grupa ludzi), którzy generalnie sie z tobą nie zgadzają to może przestaniesz cisnąć personalnie ludziom?
Nie podoba Ci się - zgłoś pomysł. Ale jak zaczynasz od wrzucania ludziom to nie licz, że ktoś Twoje zdanie weźmie pod uwagę. A tak zacząłeś.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-24, 20:46    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Myślę, że masz Mieszko rację. Problem polega na tym, że "kolega" fokerss zaczął rzucać inwektywami.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MONDRY 

Posty: 4
Skąd: Z MIASTA
Wysłany: 2014-01-24, 20:50    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Fokerss - Harry chyba się obraził na tego raczkującego, ale przecież nie wszyscy będą go głaskać po główce czy klepać po plecach mówiąć: jesteś za.......sty. Masz już swoje lata (nie wytykam Ci) i z dziećmi trzeba umieć rozmawiać. Trzeba im wmawiać, że już chodzą pomimo, że raczkują.
_________________
pokory, dmuchający w organki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-24, 21:01    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Jak to jest tak mówić do siebie samego fokerss?
Długo zajmuje Ci przelogowanie się na drugie konto?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lizur97
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-24, 21:31    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Kończę tą dziecinną dyskusję. Lepiej jest się skupić na graniu. Dla zainteresowanych: 13 kwietnia w Pruszkowie, w hali sportowej ZNICZA koncertuje DŻEM, bilety po 50 zł. Pozdrawiam.
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-24, 22:04    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

O, faktycznie bardzo harmonijkowo :)
To już wiemy, że jesteś specjalistą. Dzięki za info, będziemy Cię słuchać, wielbić i promować.
A najlepiej byłoby zbanować temu panu ip za używanie wielu kont i ogólne sianie wiochy.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-25, 15:50    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Jeżeli jakiś moderator czyta te posty, a czyta - to pora aby zareagował na spazmy raczkującego gówniarza, gdyż gnój śmierdzący za bardzo się rozbrykał. Moderator będzie wiedział o kogo chodzi ;)
 
 
WładcaDrewna 

Posty: 37
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2014-01-25, 16:12    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Jestem pewny iż moderator inaczej zareaguje na twoje niewyszukane słownictwo. 30 lat temu nie uczyli w szkołach że powinno się zachować w wypowiedzi trochę szacunku dla drugiej osoby?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-25, 17:00    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

W zasadzie to rozumiem, że chodzi Ci o mnie, ale dokładnie wiesz gdzie mam twoje zdanie :)
Naprawdę, zatrzymacie takiego typa na forum INIM, Maciekdraheim, Medium?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2014-01-25, 18:37    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Siedziałem cicho, żeby nie zniżać się do poziomu fokerss'a, ale kurde chyba od tego wieku pod nickiem trzeba odjąć minimum 40 i też mam gościa dość...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2014-01-25, 18:47    Odp: Zbędne w podsumowaniu GP VII HB IV

Harry, poszły ostrzeżenia gdzie trzeba, nie tolerujemy takiego bluzgania po ludziach.

Koledze fokerss polecam regulamin. Ba, polecam regulamin jakiegokolwiek forum internetowego, u nas nie ma jakiegoś wyjątkowego.

Magic Mike, kończymy z pociskaniem ludziom na forum, więc nie dolewaj oliwy do ognia.
Sprawa uregulowana i rozliczona.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi