Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-12-28, 22:16    Odp: Big six blues

Miałem B6 kiedyś, potem oddałem bratu. Długo nie grałem na harpie, czasem sięgałem po Bluesbanda, jednak szybko go odkładałem. Pod choinką znalazłem puszkę z konserwą o nazwie Big Six. Pierwszych parę dmuchnięć i zassań i cała radość z harmoszkogrania wróciła :)
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2015-10-26, 22:27    Odp: Big six blues

Ostatnio dostałem ten mały wielki instrument na warsztatach. Już przy pierwszych dźwiękach mnie oczarował. Łatwość, z jaką wydobywają się dźwięki jest nad przeciętna (również podciągi jak i overy). Jest na tyle mała, aby ją zamknąć szczelnie w dłoniach, co daje nam większą możliwość zabawy dźwiękiem. Szkoda, że nie powstał Big Seven, mielibyśmy do dyspozycji dwie oktawy, według mnie lepsze rozwiązanie, mimo to i tak jestem bardzo zadowolony. Polecam! ;)
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-11-03, 15:26    Odp: Big six blues

A ja muszę dodać od siebie, że mimo stalowych stroików to jednak nie jest krótsza wersja 1847, bo składają go z krótszych stroików, przez co są bardziej awaryjne. Ale naprawić się da. Polecam tylko ze względu na rozmiar harmonijki i ogólny klimat z tą puszką.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu