Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
plgooner 

Wiek: 29
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-28, 21:11    [Rada] Jak zacząć?

Witam serdecznie wszystkich. Na forum przywiało mnie ze względu na moją fascynację instrumentem, którym jest harmonijka. Jednak moje zafascynowanie objawia się w szczególny sposób. Otóż strasznie lubię słuchać gry na harmonijce i bardzo chciałbym się nauczyć grać na tym instrumencie, aczkolwiek nic na jego temat nie wiem. Wyczytałem jednak w innych tematach, że do 150zł można kupić całkiem dobrą harmonijkę na sam start. I wiem, że tematyka rozpoczęcia przygody z harmonijką jest tu bardzo często poruszana, to jednak wolałem założyć również swój temat i zebrać tu najwięcej informacji jak tylko się da. Dlatego, na zakończenie, zostawiam pytania:

1. Jaką harmonijkę kupić? Model, tonacja itp. (do 150 zł)
2. Jaki tryb nauczania polecacie? Samouctwo na podstawie internetowych instruktaży czy jak?


Z góry dziękuję za wszystkie rady :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-08-28, 21:29    Odp: [Rada] Jak zacząć?

siema! na temat tego co kupić nikt Ci nie napisze. całe forum pęka w szwach na ten temat. jeśli siedzisz w Wawie to udaj się na warsztaty do Bartka Łęczyckiego. więcej info u niego na fejsuniu, czy coś : ) szybki progress. polecam.


pozdro, Piotrek : )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-08-28, 23:07    Odp: [Rada] Jak zacząć?

Jest już taki temat nie ma sensu rozpoczynać nowego.
Obczaj ten poniższy link.
Powodzenia w studiowaniu.
http://forum.harmoszka.co...atek-vt5656.htm
A Admina poproszę o ew. dołączenie do ww.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-28, 23:07    Odp: [Rada] Jak zacząć?

Cześć. Cieszę się, że dołączyłeś do użytkowników Forum i chcesz zgłębiać tajniki gry na instrumencie. Jednak nie pomogę Ci udzielając odpowiedzi na Twoje pytania z prostego powodu. Zakładanie "swoich tematów" w sprawach, które były poruszane po wielokroć jest sprzeczne z zasadami netykiety. Właśnie dzięki takiemu postępowaniu nowych użytkowników na Forum jest tyle tematów traktujących o tym samym. O pierwszych harmonijkach samemu napisałem kilkadziesiąt (jak nie kilkaset) postów i nie zamierzam się powtarzać. Przeszukaj różne działy, znajdziesz sporo rad i wskazówek, zarówno w kwestii instrumentów, jak i metod nauki. Powiem Ci tylko, że kupując pierwszą harmonijkę w przedziale cenowym 80-150zł trudno być niezadowolonym.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi