Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-26, 12:15    [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Nie chciałem spamować tym na Forum, ale istniejąca sytuacja nie pozostawia mi wyboru. Biorę udział w plebiscycie w ramach Czwartkowej Aktywności Debiutantów (w skrócie CZAD) i aby zagrać w Koncercie Finałowym w niedzielę pierwszego września potrzebuję głosów Forumowiczów. Najlepiej całego ogromu głosów :) . A wydaje mi się, że warto wspierać ideę samotnego harmonijkowego bluesowania i dawania koncertów w takiej formie.

Aby to zrobić wystarczy wejść tutaj:

http://www.tak.torun.pl/czad

wpisać swój mail, zaznaczyć, że głosujecie na mnie i oddać głos. Potem tylko potwierdzenie poprzez kliknięcie w link w wiadomości, która przyjdzie po chwili i już wyraz poparcia dla mej skromnej osoby został odnotowany. A głosować tak można, a nawet powinno się, codziennie!

Zapraszam do głosowania i liczę na mnóstwo kliknięć :) .

To dla mnie dość istotne, bo dzięki konkursowi mogę wygrać fajny pakiet promocyjny - ulotki, plakaty, etc. Pomożecie?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-08-26, 12:27    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Wchodzimy w link, następnie w pasku na górze:
- Projekty, rozwija się menu,
- wybieramy pierwszą opcję Czwartkowa Aktywność Debiutantów,
- rozwija się kolejne menu i klikamy w trzecią opcję Głosowanie publiczności.

Na górze wpisujemy e-mail, niżej zaznaczamy Macieja. Klikamy na Oddaj głos pod listą. Czekamy na e-mail (szybko przychodzi) i klikamy na link podany e-mail.

Oddaliśmy głos.

Dodaję instrukcję bo chwilę mi zajęło zanim rozgryzłem.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-26, 12:31    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Po boku jest też banner prowadzący od razu do głosowania. Ale skoro tak, to jeszcze ułatwię sprawę, link prosto do strony "głosującej":

http://www.tak.torun.pl/czad-glosowanie

Dzięki Medium za oddanie głosu. Mam nadzieję, że jutro (i pojutrze, i...) też Ci się uda.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
B.A.R.J.O. 

Posty: 39
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-08-26, 12:40    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Głos oddany. Życzę wygranej.
Pozdrawiam
_________________
The Blues will never leave you
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-26, 12:53    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Fajnie :) . Mogłem prędzej to na Forum wrzucić, jakby Użytkownicy klikali przez dwa miesiące, to bym dopiero miał głosów :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-08-26, 13:31    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Trzeba było tak zrobić Macieju.
Pierwsza pod względem ilości głosów jest opcja z 4476 głosami, a Ty masz ich na obecną chwilę 364. Trochę Ci brakuje. W takich sytuacjach "Pospolite ruszenie" to jedyny sposób.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-26, 13:51    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Nagrodę zdobywa pierwsza dziesiątka, więc zależy mi, żeby utrzymać się na obecnej pozycji. Co ciekawe, zespół Ania i Zbyszek, który przoduje w rankingu wspomógł się moją harmonijką w czasie swojego konkursowego występu. Jednak mieli naprawdę dobrą machinę propagandową :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-28, 17:15    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Przypominam o możliwości głosowania. Jeszcze dziś i jutro można oddać swój głos. :)
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2013-08-28, 19:37    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

No to masz ode mnie tez i jak nie zapomne to jutro tez zaglosuje ;)

Ale mysle, ze tego 10 miejsca juz Ci nikt nie odbierze.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-28, 20:00    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Dzięki cjsimon :) . Ta różnica pomiędzy 10 a 11 może szybko stopnieć ;) . A z drugiej strony, może pospolite ruszenie będzie tak efektywne, że trafię na pierwsze? :D
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2013-08-29, 22:03    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

Uwaga, Maciek potrzebuje natychmiastowej pomocy, trzeba oddać 20 głosów na niego, ja niestety już wyczerpałem wszystkie możliwości mamy czas do 24, kto może niech głosuje. Nas jest tu parę tysięcy możemy to przecież zrobić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-08-29, 22:43    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

adamg53 napisał/a:
Nas jest tu parę tysięcy

No tak od początku istnienia Harmoszki to może tyle jest, ale aktywnych Forumowiczów tak jak podejrzewam to więcej jak setka nie będzie.
Ja też już oddałem swoje głosy.
Powodzenia Maciek! :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-08-29, 22:53    Odp: [Festiwal] Czwartkowa Aktywność Debiutantów i Maciej Draheim

No Panowie, leżę i kwiczę, do końca głosowania pozostało kilka minut, a jestem w plecy o blisko 40 głosów. Jutro jeszcze Organizator ponownie zweryfikuje głosy, więc może się coś zmieni. Niemniej bardzo wszystkim dziękuję! Dziś dobiło mi jakieś 250 głosów :)
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu