Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
chudziaczek 

Wiek: 52
Posty: 14
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-08-20, 13:11    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Informacja z ostatniej chwili: Nie będziemy zakwaterowani w bursie tylko w domu dziecka :-). Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami, także podobno wypasy.
_________________
Lubię kiedy się zieleni,
lubię jak się piwo pieni.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jerriko 


Wiek: 41
Posty: 90
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-08-20, 13:30    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Chyba dwa lata temu byliśmy zakwaterowani w domu dziecka. trochę dalej od Domu Chemika, ale z tego co pamiętam to szału tam też nie było. Chyba że faktycznie coś wyremontowali. Najważniejsze żeby na głowę nie padało... :)
_________________
Robota nie bar, ale musisz chodzić codziennie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-08-20, 14:00    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

No dobra Panowie, tak z kwestii formalnych.. Pozmieniało się przez rok.. No to zaczynamy.. :D

-Grzesiu, barmanek nie będzie. Właściciel jest inny. Nie licz na podryw.. :)
-Aktualnie w Smoku jedzenie jest o kant dupy potłuc. Tam się piwo pije a nie je obiadki.. : ) Są jakieś tam zupy i fryty, no ale.. przecież tym się człowiek nie naje.. No, chyba że jakiś catering będzie (b. małe prawdopodobieństwo)
-Knajpa, w której rok temu jadane były obiady przez warsztatowiczów też ma innego właściciela, więc tam też chyba nie będzie stołowania się.. Nie wiem jak się Jola dogadała.
-W tamtym roku wieczór integracyjny odbywał się właśnie w Deja vu (czy jak to tam się pisze..). W tym roku akcja dzieje się na terenie POK- na patio.
-Spanie jak to spanie.. Nikt zbyt wiele spać nie zamierza. Daleko tam nie jest, 10 min krokiem spokojnym od ośrodka.

No to chyba tyle jeżeli chodzi o zmiany na gorsze.. : ]


Pozdro, Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-08-20, 14:37    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

towal napisał/a:

-Grzesiu, barmanek nie będzie. Właściciel jest inny. Nie licz na podryw.. :)


To co to za knajpa bez barmanek? ;p

No to ogólnie zapowiada się ciekawie. ;p Co do knajp z żarciem i barami mlecznymi to chyba coś się znajdzie poza tym co wypisaliście, Puławy chyba aż tak małe nie są... ;p

Dzięki za info. ;) Czas się zacząć pakować. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-08-20, 14:41    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Eee jak nie ma barmanek to nie jadę...
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-08-20, 14:54    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Arek, będziesz miał za to dość duży wybór z pośród uczestniczek klasy wokalu.. ;) niektóre dość urodziwe. .:D


Spokojnie, z głodu nie umrzecie. Turek kebsy kręci w razie czego w okolicy : )


EDIT: Arek, bierzesz jakiś wzmak ze sobą? Jeśli tak, to nie będę swojego taszczył.. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-08-20, 15:03    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

W takim razie namówiłeś mnie ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-20, 17:42    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Cytat:
Aktualnie w Smoku jedzenie jest o kant dupy potłuc. Tam się piwo pije a nie je obiadki.. : ) Są jakieś tam zupy i fryty, no ale.. przecież tym się człowiek nie naje.. No, chyba że jakiś catering będzie (b. małe prawdopodobieństwo)


No Jola napisała mi, że kadra będzie jeść w Smoku i że warsztatowicze też mogą spokojnie się żywić tam. Więc może coś wykminili. Ale to zobaczymy już jutro.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-08-20, 18:35    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Arek i barmanki... no to faktycznie posucha będzie :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-08-25, 14:03    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Fajnie było i się skończyło... Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich 12 warsztatowiczów z Puław i oczywiście profesora Łęczyckiego ;) . Dzięki za wspólne muzykowanie i naukę. Uważam, że pod każdym względem stworzyliśmy najlepszą grupę ze wszystkich klas jakie brały udział w Letnich Warsztatach Bluesowych w Puławach :D . Harmonijkarze górą !!!
Pozdro !!!
Rogal
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-25, 15:15    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Było przefantastycznie. Trzy dni intensywnej nauki, grania i zabawy :) To jest potęga spotkać się w gronie fajnych ludzi, których łączy harmonijka. Super, że każdy z harmonijkowych warsztatowiczów wykazywał wiele chęci i zapału do nauki. Wielkie dzięki dla Bartka, który każdego dnia najpierw dzielił się z nami przydatną wiedzą a wieczorem na koncertach i jamach wraz z innymi członkami kadry raczył nas świetną muzyką.

Pozdrawiam Was

PS. Rogal, Tobie też raz jeszcze dziękuje za wskazówki, których się będę trzymał!!!
_________________
https://www.facebook.com/marcinandkarol
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Magic_Mike 


Wiek: 32
Posty: 55
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnów
Wysłany: 2013-08-25, 17:36    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Było super. Dzięki wszystkim za wspaniałe chwile! :D Karol.z to były 4 dni a nie 3. ;)

PS. Giw mi kij of dżi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-25, 18:50    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Magic_Mike napisał/a:
Było super. Dzięki wszystkim za wspaniałe chwile! :D Karol.z to były 4 dni a nie 3. ;)

PS. Giw mi kij of dżi.


Rzeczywiście! :) Dzięki za poprawkę ;) Choć i tak szybko, za szybko te dni mineły :-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
chudziaczek 

Wiek: 52
Posty: 14
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-08-25, 21:47    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Nieźle Cię wciągnęło Karol, skoro jeden dzień Ci umnknął :-)
_________________
Lubię kiedy się zieleni,
lubię jak się piwo pieni.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karol.z 


Wiek: 39
Posty: 331
Otrzymał 19 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-26, 05:57    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Oj tak, Chudziaczku :) Blues i harmonijka potrafi wciągnąć jak nic :)

Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
chudziaczek 

Wiek: 52
Posty: 14
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-08-26, 10:38    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Okna też potrafią wciągać :-)
_________________
Lubię kiedy się zieleni,
lubię jak się piwo pieni.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
karol.z
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-08-26, 10:55    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

Szkoda że nikt tego nie nagrał :D . 30 osobowe włamanie do bursy - masakra ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
eshatonic 

Wiek: 28
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: LKR
Wysłany: 2013-08-26, 11:07    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

I do tego Karol ze swoim hitem "Nie chcą wpuścić nas".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
karol.z
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-08-26, 11:18    Odp: VII Letnie warsztaty bluesowe 21-24 sierpnia 2013 r.

"Nie chcą wpuścić nas do bursy" przejdzie do historii :D
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 punkt(ów):
Magic_Mike, karol.z, fred1190
  
Odpowiedz do tematu