Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-19, 22:53    Mój debiut z Old Wave'm

Mój debiut z zespołem bluesowo-rockowym OLD WAVE. Po 1,5 próby w sumie 3 h - czyli prawie jak z rękawa - zagrałem pełny koncert 14 utworów.
Piecyk 17 W lampa Kitty Hawk (Made in Germany z lat 80-tych) + majk Astatic JT-30.
Jak pisałem w innym poście, trochę za słabo nagłośniona harmonijka na przodach.
Krytykę jak to mówią biorę na klatę.



Po tym zagraliśmy jeszcze pełny koncert w Chorzowie przed Hoodoo Band. Było znacznie lepiej.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-07-20, 06:45    Odp: Mój debiut z Old Wave'm

Podobało mi się.
Rzeczywiście harmonijka trochę za cicho, chociaż z doświadczenia wiem, że "na żywo" odbiera się inaczej.

Wiem, że topic dotyczy czego innego, ale jakim aparatem (na kamerę mi to nie wygląda) i jeśli to lustrzanka jakim obiektywem to było kręcone? Rozumiem, że dźwięk z wbudowanego w aparat mikrofonu a nie z pulpitu wielościeżkowy, żeby można było lekką korekcję zrobić.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-07-20, 16:21    Odp: Mój debiut z Old Wave'm

Baaardzo spoko zespół i super kawałek. Wokal trochę "ryśkowy" ale nie razi (mi się wręcz podoba).
Dobry groove :)
Niestety, moim zdaniem najsłabiej harmonijka, cienko brzmi i frazy tak jakoś w żaden sposób nie siedzą. W sensie jakbyś nie pilnował w ogóle czy grasz w groovie, w trybie mol czy dur i w ogóle jakoś tak osobno, sobie grasz.
Bez obrazy oczywiście, po prostu tak wg mnie to słychać.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu