Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-11-13, 18:31    [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Tutaj następuje coedycjowy cytat:
"A więc... długo oczekiwana chwila nadchodzi...
3....
2.5....
2....
1.5....
1....
0.5....
0.....
-0.5....
START. Zwycięzcami czwartej już edycji HB zostają ex equo [b]Conex oraz kamilteau[/b] - Serdeczne gratulacje!
O oto kompletna lista laureatów:

[b]Conex -[/b] 1+1+2+1+1+1+2+1+1+1+1= [b]13[/b] - 1st
[b]kamilteau -[/b] 1+2+1+1+3+1+1+3+ [b]13[/b] - 1st
[b]kuba -[/b] 1+2+1+1+2+2+1= [b]10[/b] - 2nd
[b]SZCZYPIOR -[/b] 2+1+1+1+1+1= [b]7[/b] - 3rd
[b]Sieja1234 -[/b] 1= [b]1[/b] - 4th

Brawa dla wszystkich i liczę na zaangażowanie zwycięzców (i nie tylko) w kolejnych edycjach.

Od obu zwycięzców oczekuje na propozycje podkładu do kolejnych edycji... Propozycje tonacji: C,G,D,A
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-11-13, 18:42    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Gratuluję wszystkim uczestnikom, zwłaszcza współzwycięzcy Conexowi (miło jest dzielić się radością z innymi, dlatego fajnie, że jest dwóch zwycięzców :viva: ). No i słowa uznania dla Kuby - zagrać tak na Blues Bandzie, naprawdę podziw, Twoja praca podobała mi się najbardziej :pada:
A co do podkładu - myślałem żeby to był blues szesnastotaktowy w tonacji G, ale nie wiem, czy znajdę taki podkład (idea 16-taktowca jest prosta - 9. i 10. takt gramy 3 razy :harp: ).
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2007-11-13, 20:29    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Kamilteau - wdzięcznym sercem ciepłe słowa przyjmuję, tym bardziej, że pochodzą od gracza pierwszego sortu. Zaskoczyłeś mnie tylko brakiem wiary w BluesBanda. 1 miejsce należało ci się bezapelacyjnie. To co zagrałeś było ssuper. Chciałbym mieć takie ucho.
Conex - nie dałem Ci punktu bo według mnie nie zadałeś sobie trudu poszukania większej ilości dźwięków. Co prawda pięknie chrząknąłeś i powiedziałeś klasyczne no to lecimy (a to też jakiśtam element kompozycji) ale to dalej za mało. A szkoda bo słychać, że czujesz rytm perfekcyjnie i mogłeś zagrać kawałek z kategorii OPOLE.
Niemniej gratuluję zwycięzcom i chylę czoła.
Szczypior - powinieneś być na drugim miejscu. Zgrałeś na prawdę fajnie. Gdyby nie Kamilteau i jego ekstra dźwięki dałbym Ci 3 pkt.
Sieja - nie zbaczaj z drogi. Cel już blisko. Myślę, że powinieneś się skoncentrować na rytmie. Dźwięki znajdą się same.

Co do oceny mojego wystąpienia - jestem zaskoczony. Pisałem gdzieś-kiedyś, że nie mam bluesowej duszy i nie czuję tych klimatów zbyt dobrze, ale jak mówi porzekadło wiemy osobie tyle na ile nas sprawdzono.

Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję, że mogłem zagrać w takim świetnym towarzystwie. Byłoby super usiąść przy jednym ognisku i zagrać razem parę kawałków bukowiny czy sdmu...

pzdr.
ps. nie mogę się doczekać V hb, ale cicho (ostatnio jak nie mogłem się doczekać to się rozpętała burza z piorunami, nawet jeszcze dziś słychać grzmoty...)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-11-13, 21:01    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

kuba napisał/a:
Byłoby super usiąść przy jednym ognisku i zagrać razem parę kawałków bukowiny czy sdmu...


Wszystko przed nami. A warmińskie i mazurskie krajobrazy nadają się do tego doskonale :harp: :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-11-13, 21:16    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Gratuluje :viva: zwycięzcom! Nie wiem dlaczego ale u nas na forum niektorzy graja tak ze powtarza sie sekwencja i oni graja ciagle te same 2 czy 3 dziweki dodjac tylko jakies efekty ja staram sie stosowac mnogom ilość dziewkow i efektow...życzę więc sobie i wam żeby następna(e)(y) HB to był 4 taktowy bluesowy podklad w G(bo to było w C nie??) iżeby kazdy się bardziej rozwinął, rozumiem że nie trafia sie w jedna dziruke czy czasami nie rytmicznie ale wiadomo stress i te sprawy np Ja gram sobie sa i jest elegancko potem wlączami mikrofon i rzucam paniami na K*** bo musze nafrywać od nowa....
Do zobaczenia w następnym HB! :harp:
P.S. hehe Kuba może i powinienem być na drugim miejscu jednak nie lubie oceniać samego siebie.... ale widzowie wyslali wiecej SMSow na kogos innego wie cmoze w nast turze :P swoją twój kawalek chyba był tym który mi sie bardziej podobał POZDRAWIAM :harp:
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-13, 21:55    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Ja dziękuję za punkty mi przydzielone, co prawda nie słusznie, ale są. Gratuluje zwycięzcom i wszystkim którzy wzięli udział w tej edycji. Byliście świetni <brawo> :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2007-11-14, 18:55    Odp: [GP I] HB IV - wyniki i komentarze

Po pierwsze, chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom. Winszuję odwagi do podzielenia się swoimi kompozycjami i pomysłu na nagranie czegokolwiek.
Mi osobiście najbardziej podobał się kawałek Kuby (co widać w przyznanych punktach). Bardzo spodobał mi się pomysł i wykonanie na, nie ukrywajmy, harpie z niskiej półki.
Sieji przyznałem 1 punkt, bo nagranie po prostu przypadło mi do gustu, mimo że technicznie było niedoskonałe (opinia człowieka z I stopniem muzykalności, więc się specjalnie nie przejmuj ;) )
Conex grał nieźle, ale sie chyba nie napracował, więc na punkt nie zasłużył :P Następnym razem kilka dźwięków więcej.
Dobra, ja tu Was krytykuje, a sam niczego nie nagrałem. Obiecuję poprawę.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu