Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
shocik 

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Miechów
Wysłany: 2013-06-27, 13:34    [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce.

Witam wszystkich, to jest moja pierwsza wypowiedź na tym forum.

Zauważyliści ze zaraz po zakończeniu dłuższej gry na harmonijce po prostu nie sposób jest cokolwiek wygwizdać? A może tylko ja tak mam?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Janek Domański 


Wiek: 40
Posty: 160
Otrzymał 15 punkt(ów)
Skąd: Szczecinek/Piła
Wysłany: 2013-06-27, 17:21    Odp: [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce.

nie pamietam, zebym tak miał, ale z ciekawości sprawdze to
_________________
jestem janek. czasem robię animacje. na zdjęciu po lewej - synek michaszek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-06-27, 18:43    Odp: [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce.

Ja miałem tak na samym początku mojej przygody z organką, teraz się już przyzwyczaiłem i nawet po kilku godzinach grania (oczywiście z małymi przerwami) nic takiego już nie ma miejsca.
Pozdro
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2013-06-27, 20:57    Odp: [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce.

Sądzę, że za mocno zaciskasz wargi i potem masz wszystkie mięśnie zmęczone, dlatego nie potrafisz ułożyć ust do gwizdu. Trzeba grać na luzie i się przyzwyczaić. Każdy tak ma na początku, że za bardzo się spina, zanim wyrobi automatycznie dobry układ.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
shocik 

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Miechów
Wysłany: 2013-06-28, 12:27    Odp: [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce.

Dzięki, miacie racje. To kwestia zbyt dużego napięcia mięśni, ale z dnia na dzień widać postępy i coraz bardziej przyzwyczajam się do harmonijki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu