Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2013-06-03, 20:44    [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

Cytat:
10 czerwca (Krzysztof Wałecki, Darek Pietrzak; Mark Olbrich Blues Eternity feat. Jimmy Thomas i Sławek Wierzcholski.
24 czerwca (Open Blues, Alvon Johnson Blues Band).
8 lipca (Kuzyni, The Mahones). 22 lipca (Darek Malejonek/Paweł Gumola; Swingin' Utters).
5 sierpnia (Sold My Soul, Sara Pach/Sławek Załeński; Dave Herreo & The Hero Brothers Band. 
9 września (Riffertone i GoodWay, Danny Bryant Band).


Link do artykułu na MMToruń


Mark był na Harmonica Bridge, wspominam bardzo miło (szczególnie afterparty :harp: ).
Kto był, nich wpada!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-06-03, 21:56    Odp: [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

W Pameli ostatnio naprawdę dzieje się dużo dobrego. Szkoda niestety, że cała ta zabawa z magisterką i obroną (trzymajcie kciuki 25go bm.) nie pozwala na takie eskapady do Torunia, który mimo, że bliski, to jednak potrafi być daleki...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2013-06-03, 22:22    Odp: [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

Oj, współczuję i wielka szkoda, że nie wpadniesz. :/
Ale nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło: jak się uda, to będziesz mieć podstawy prawne (i wszelkie środki do tego), aby reprezentować brać harmonijkową przed Sądem. ;)

Jeśli się ktoś wybiera: dajcie znać, ustawimy się wcześniej na jakieś popitolenie wspólne. :)

Maćku, aż dziw bierze, że tyle się dzieje. Wzięli się: to remont, to koncerty, które coraz bardziej wpisują się w HRPP. No i wytwórnię nawet ruszyli! :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-06-03, 22:47    Odp: [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

W lipcu, sierpniu i wrześniu postaram się częściej tam zaglądać. Sporo koncertów było fajnych, ale niestety... Wykształcenie zdobyć trzeba. Mam nadzieję, że do zobaczenia :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-06-11, 08:22    Odp: [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

Piszę nowy post, zamiast edytować stary, by było widać, że nowy :) . Byłem na wczorajszym koncercie w Pameli. DUet Wałecki - Pietrzak zafundował kawałek akustycznego, rockowego grania w całkiem niezłym wydaniu, ale to co się działo potem przeszło najśmielsze oczekiwania. Mark Olbrich z ekipą pokazali jak się gra bluesa, częstując klasykami, choćby z repertuaru SBWII i własnymi numerami. W kapeli tej zwykle gra Giles King, ale z racji choroby zastąpił go nie kto inny jak Paul Lamb! A to jajcarz niesamowity, więc zabawa kręciła się w najlepsze. Nawet tańce pod sceną miały miejsce (w których inicjacji z resztą miałem niemały udział), jednak nie mogłem dotrwać do końca imprezy zważywszy na rozkład jazdy toruńskiej komunikacji miejskiej. Niemniej koncert w dechę!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-06-11, 16:51    Odp: [Koncerty] Letnie koncerty z okazji 15-lecia Pameli [Toruń]

A widziałem, widziałem fotki na stronie http://www.torun.com.pl/1300,l1.html - musiało być extra i fajna pamiątka pozostała. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu