Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-29, 19:17    [Harmonijkarz] Marcos Coll

W zeszłym roku mięliśmy okazję poznać na festiwalu Harmonika Bridge m.in. gwiazdę festiwalu Marosa Coll-a.
Z krótkiej historii kapeli:
"Los Mighty Calacas to 100-procentowo meksykański zespół założony przez czterech profesjonalnych i niezwykle utalentowanych hombres: Marcos Coll, Emilliano Juárez, Fernando Ruvel i Zoar Miranda.
Muzyka kwartetu to istna stylistyczna tortilla, doprawiona takimi pikantnymi przyprawami, jak blues, soul czy funky. Los músicos, do meksykańskiego muzycznego sosu według tradycyjnego przepisu wrzucają kilka codziennych spraw i szczyptę dobrego humoru."
Po wymieszaniu otrzymujemy występ o niepowtarzalnym smaku. Wszystkich głodnych bluesowo-latynoskich melodii czeka więc fiesta i świetna zabawa.
Jak zapowiada Sławek Wierzcholski http://www.bluesonline.pl...-2013-roku.html w b.r. Marcos też wystąpi na Harmonica Bridge.
Szczerze zapraszam bo widziałem jego koncert pod pomnikiem Kopernika.

_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2013-05-29, 20:36    Odp: [Harmonijkarz] Marcos Coll

Przyznaję, Marcos to bardzo sympatyczny i towarzyski gość!
W tym roku zagra na głównej scenie w Amfiteatrze.

Panowie z Los Mighy Calacas w zeszłym roku wraz ze Stevem Bakerem oraz reprezentantami big beatu z Węgier i lokalna mieszanką muzyków rozkręcili niezapomniane jam session, które skończyło się ok 5 nad ranem.

W tym roku klub festiwalowy Pamela wzbogacił się o kilkanaście m2, scenę i profesjonalną obsługę sceniczną.

Będzie się działo !

Pozdrawiam
Kuba
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu