Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Silvers 

Posty: 3
Skąd: Okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-07, 21:47    Czy z Seydel Session Steel mogę korzystać z książki Harmonijka I Blues???

Witam

Kupiłem książkę Sławka Wierzcholskiego oraz harmonijkę Seydel Session Steel,lecz po paru stronach natknąłem się na notkę,że autor używa w utworach modelu Marine Band,i nie ma problemu żeby używać też Special 20,Hot Metal,Golden Melody i parę innych,gdyż mają one taki sam układ stroików jak pierwszy model,dodając jeszcze parę innych firm(Tombo,Suzuki,Huang).No ale ja mam problem,bo słowem nie wspomiał nic o Seydlach,o co dopiero o mej pomarańczce,która jest stosunkowo młoda :sad: .Nie umknęło mojej uwadze,że na topie harpa widnieje duży napis "Blues'',czy zalicza się on jednak do tego Bluesa i tych stroików które opisuje Wierzcholski???

Z góry dzięki :harp:
Ostatnio zmieniony przez Silvers 2013-05-08, 07:18, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-05-07, 21:56    Odp: Czy z Seydel Session Steel mogę korzystać z książki Harmonijka I Blues???

cześć! to zdecyduj się w końcu czyją książkę kupiłeś.. Wokulskiego, czy Wierzcholskiego ;D stawiam na tego drugiego ; )

co do pytania, masz dobrego harpa do gry bluesa. edukuj się, próbuj śmiało. dobra baza do ćwiczenia.


Pozdrawiam, Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Silvers
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-05-08, 08:33    Odp: Czy z Seydel Session Steel mogę korzystać z książki Harmonijka I Blues???

Autor opisał też jak zbudowana jest odpowiedniego typu harmonijka i Seydel Session Steel spełnia te wymagania. A że nie ma go w wykazie polecanych modeli? Po prostu jeszcze wtedy nie istniał. W ogóle w czasie pisania książki firma Seydel cienko przędłą, a swoje wyroby sprzedawała często pod innymi nazwami - Vermona, Bandmaster, Country & Western...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu