Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
spunky

Posty: 3
Wysłany: 2013-02-18, 17:24    Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

Cześć wszystkim! Prowadzę pewną akcję mającą na celu spełnić marzenie grupy osób. Wymieniamy się za różne przedmioty zaczynając od niebieskiego spinacza, a kończąc na samochodzie. Obecnie mamy do wymiany harmonijke diatoniczną firmy hohner. Nie chcemy za nią pieniędzy, z chęcią wymienimy się o inny ciekawy przedmiot, który będzie podobnej wartości. Link do fanpejdża: http://www.facebook.com/Bluepaperclipfor

Harmonijka:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2013-02-19, 11:38    Odp: Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

Troche nie rozumiem na czym to polega.

Jesli nastepny przedmiot ma byc takiej samej wartosci to jak chcecie dojsc do tego samochodu? Poza tym ile osob wymieni sie z wami na cos co bedzie mialo wieksza wartosc niz przedmiot, ktory teraz posiadacie (bo to chyba o to chodzi?).

Niewyspany dzisiaj jestem wiec moze dlatego nie potrafie tego zrozumiec :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
spunky

Posty: 3
Wysłany: 2013-02-20, 09:51    Odp: Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

Zamieniamy się o przedmiot, który jest więcej warty. Nie mówimy tu, że za harmonijke chcemy telewizor, choć przyjęlibyśmy go :D , rzecz musi być więcej warta od harmonijki, ale nieznacznie, np może to być winyl fajnego zespołu, stary telefon, coś czego ktoś i tak nie używa, nie jest mu potrzebne, i może sie z nami o to zamienić. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2013-02-20, 10:34    Odp: Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

Dobra, rozumiem juz :P

Ogolnie pomysl calkiem spoko tylko, ze moze zajac baaaaardzo duzo czasu.

Zycze powodzenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-02-20, 16:27    Odp: Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

O ile można wymienić np: stary telefon na używany pilot do telewizora to rozumiem, ale wymiana czegoś na używaną harmonijkę (jako instrument osobisty), nie za bardzo mi to pasuje. :( Chyba to rozumiemy - sprawa higieny etc. etc.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
spunky

Posty: 3
Wysłany: 2013-02-20, 21:10    Odp: Harmonijka Hohner diatoniczna Ocean Star

Harmonijka została wyczyszczona, zdezynfekowana jak tylko się dało ! :D Dbamy o sprawy higieny. Co do czasu, hmm fakt może to troche potrfać, ale liczymy że w rok nam się uda, tym bardziej, że niedługo nagłośnimy się w gazetach itd. itp. :) A na harmonijke już znaleźliśmy chętnych!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu