Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
jd

Posty: 16
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2013-02-17, 11:12    Hakan Ehn - Drunken Sailor

Cześć,
Niebywałe!
To chromatyk czy co? Facet musi być jakiś opóźniony... Grał wtedy 2 lata na harpie już... no szok :D Potraficie grać tak jak on? Jakieś specjalne metody tam wykorzystuje? Ja póki co nie widzę różnicy w grze bez i z podciągami, nie mówiąc o TB nawet :D D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Felix
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-02-17, 20:24    Odp: Hakan Ehn - Drunken Sailor

Jaki chromatyk? Normalna dziesięciokanałówka. Brzmienie ma z procesora. Jedyny trudniejszy moment to to wariacko szybkie przejście przy 1:20. A że wykorzystał trochę technik i stylów - jak umie to czemu nie.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2013-02-17, 22:04    Odp: Hakan Ehn - Drunken Sailor

Hakan dobrze gra ale jesli chodzi o irlandzkie przyspiewki to daleko mu do Brendana Powera. Ten kawalek pewnie tez jest wykonany na harmonijce w stroju wymyslonym przez Powera, gdzie dzwieki wydobywane za pomoca bendow sa na wydechu (czy jakos tak, kiedys o tym gdzies slyszalem ;) ) przez co mozna tak na niej szybko pogrywac.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
orsoj 


Wiek: 66
Posty: 22
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Bruntal, CZ
Wysłany: 2013-02-19, 09:14    Odp: Hakan Ehn - Drunken Sailor

What shall we do with a drunken sailor (Irish song).
Harmonica: Lee Oskar Natural Minor, Model #1910N (Green Label). The music is in Bb and I play in 1st position so I should choose a Bb harp. But this Natural Minor harp has the label F minor instead of Bb. Check the list for natural Minor on Lee Oskar website. My harmonica is no. 10 in the list.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Felix
  
Odpowiedz do tematu