Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-01-20, 20:24    [Koncert] Maciek Draheim - One Man Blues Harmonica Show, 22.01.2013

Zapraszam wszystkich chętnych na mój solowy koncert. 22 stycznia, godzina 20.00, toruński Tutu Jazz Club, przy ulicy Rabiańskiej 17. Wstęp wolny!

Tutaj szczegóły:

http://www.facebook.com/e...?ref=ts&fref=ts

Plus info od organizatora:

Czujesz, że "I've been treated wrong" to muzyka Twojego życia, a wersy:
"I've been treated like an orphan
An' been workin' like a slave"
nie mówią o nikim innym.
To znaczy, że czujesz bluesa w duchu Mississippi, a jego harmonijkowa dawka zadziała kojąco na Twą duszę.

Maciek Draheim po raz kolejny zawita do Tutu Jazz Club wraz ze swoim zestawem harmonijek, mikrofonów i innego dobra, by dać bluesowy występ z cyklu One Man Blues Harmonica Show.

We wtorek, 22. stycznia o godzinie 20.
Wstęp wolny, choć z racji tradycyjnego, choć wciąż zaskakująco sporego zainteresowania i braku możliwości rezerwacji miejsc doradzamy zjawienie się wcześniej, by zrozumieć jak to jest gdy:
"I don't know my name,
I don't know when I was born",
a nawet:
"Well, I'm too old for the orphans
An' too young for the old folks home",
jak śpiewa Jimmy Witherspoon.

A tu plakat:


http://profile.ak.fbcdn.n...570459936_n.jpg




Zapraszam serdecznie, bo rzadko można posłuchać koncertu, gdzie gra jeden harmonijkarz i nikt poza nim ;) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-01-20, 21:01    Odp: [Koncert] Maciek Draheim - One Man Blues Harmonica Show, 22.01.2013

Maćku daj CZADU!!! Żałuję że nie mogę być ... życzę powodzenia i pozatykania kanałów :D bo połamania nóg życzyłbym w innej dziedzinie ;D
Pozdrawiam
Rogal
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu