Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Diabeticus95 

Wiek: 28
Posty: 9
Wysłany: 2012-12-17, 22:24    Jak nagrywa się harmonijkę?

Przepraszam jeśli dubluję temat, ale nic o tym nie znalazłem. Jak najlepiej nagrać harmonijkę? Mikrofonem, przez interfejs do kompa? Czy w takim wypadku trzymać mikrofon tak jak wtedy gdy nagłaśnia. czyli w ręce z harmonijką? Czy może nagłośnioną harmonijką na zwykły komputerowy mikrofonik do skajpa, lub webcama?
Nie mam interfejsu, i nie wiem czy w nagrywaniu harmonijek jest w ogóle używany, więc zakładam ten temat by nie kupować na darmo :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2012-12-18, 09:28    Odp: Jak nagrywa się harmonijkę?

Powiem tak. Jeżeli WebCama masz na usb, a w większości tak jest. powinieneś bez problemu nagrywać :) myślę że audacity czy adobe audition 3.0 powinien webcama przeczytać jako mikrofon, w zdecydowanej większości jest wbudowany od razu mikrofon do kamerki, musiałbym zobaczyć albo spytać kogoś czy rzeczywiście webcama czyta też jako mikrofon.
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-12-18, 10:31    Odp: Jak nagrywa się harmonijkę?

Przeczytaj ten temat: http://forum.harmoszka.co...o-hb-vt1061.htm

Później napisz, czy będziesz korzystał z tamtego tematu (Twoje problemy można zaliczyć do tamtego tematu), czy tutaj będziesz kontynuował dyskusję.

Na razie nie podałeś prawie żadnych informacji w stylu:
- jakie brzmienie chcesz nagrywać (akustyczne czy chicago)
- z jakiego softu korzystać
- czy używać będziesz podkładów
- etc.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-18, 15:32    Odp: Jak nagrywa się harmonijkę?

GaceQ123 programy do nagrywania spokojnie widzą jako urządzenie nagrywające mikrofon z kamerki internetowej. Także można poszaleć od bidy ;)
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu