Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-11-04, 18:43    [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Mam zaszczyt ogłosić, że organizowane są warsztaty harmonijkowe w Toruniu, które odbędą się sobotę 17 listopada br. w klubie "Od Nowa" w ramach festiwalu Toruń Blues Meeting 2007! Zajęcia będą prowadzone przez Romana Badeńskiego, zwycięzce konkursy dla harmonijkarzy, który odbył się w ramach festiwalu Bydgoszcz-Toruń Harmonica Bridge 2006. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 10-17 z godzinną przerwą obiadową. Po warsztatach przewidziane jest jam session dla uczestników zajęć.

Nie znane są jeszcze koszty warsztatów, ale mogę zapewnić, że im więcej osób się zgłosi, tym będą niższe (wykładowca ma określoną stawkę, a im więcej osób się zapisze, tym mniej wyjdzie na "łebka", żeby pokryć gażę). Wydaję mi się, że koszty będą oscylować w granicach 40-50zł, no chyba, że sie całe tłumy zapiszą, to będzie jeszcze taniej :) .

Na warsztaty należy zabrać (wiem z doświadczenia) działającą harmonijkę diatoniczną w tonacji C-dur, coś do pisania oraz najważniejsze-chęci i zapał do pracy. Mogę śmiało powiedzieć, że jednorazowe zajęcia dają tyle, co parę miesięcy samodzielnej pracy.

Aby się zapisać, lub otrzymać dodatkowe informacje, proszę kontaktować się z Małgosią, vel Gretą, która całe przedsięwzięcie organizuje. Oto jej numer telefonu:

514 759 880.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie, bo naprawdę warto. Warsztaty to świetna sprawa!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-11-04, 18:56    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Szkoda że tak daleko.. sam dojazd wyszedł by mnie 2x tyle co wejściówka :/
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-11-06, 18:20    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Garść najświeższych informacji dotyczących warsztatów!

Znany jest już cennik, ale jak wcześniej wspomniałem, zależy on od liczby chętnych.

I tak, przy 10 osobach zapisanych:

-45zł,

Przy 15 warsztatowiczach:

-30zł,

Przy 18:

-25zł.

Dodatkowo uczestnicy warsztatów mogą zakupić bilet na drugi dzień festiwalu (tj. dzień warsztatów) w cenie normalnej, czyli 25zł, ale na jeden bilet wchodzą 2 osoby! Dzięki temu koszt koncertu na łebka to 12,50zł! Oczywiście biorąc udział w warsztatach nie trzeba być na festiwalu, ale taka obniżka to dobra zachęta do wzięcia udziału w warsztatach. Jednak, aby skorzystać z tej oferty bilety na festiwal należy zakupić u Małgosi (pod numerem telefonu 514 759 880).

Co więcej uczestnicy warsztatów wystąpią na jam session przed głównymi koncertami (po koncertach było by za późno, bo to by wychodziła pewnie 3 rano) i zaprezentują to, czego nauczyli się na zajęciach.

Więcej informacji i zapisy u Małgosi, vel Grety pod numerem 514 759 880.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-11-06, 22:30    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Informuj na bieżąco, jeśli zbierze się osób na bilet za 25zł, może się przejadę...
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Faaraon 


Posty: 147
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-11-06, 23:54    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Rozmawiałem z Gretą (wyciągnęła mnie w piątek wieczorem z pubu :P ), gdzie sączyliśmy z Jej córką i jedliśmy czipsiki.
Na festiwal piszę się, na warsztaty także - to conajmniej jak pewne że będę :)
Propos' jamm session po warsztatach - dobra wiadomość - naprawiłem sobie gniazdo w elektroakustyku swym Epiphone'a :) a więc dysponuję sobą, jako gitarzystą dla chcących prezentować swoje umiejętności po warsztatach :) :)

Jeśli chodzi o dojazd naszych zacnych użytkowników forum (i innych spoza obrębu Torunia), bardzo tanie dojazdy są autobusami linii PKS itp, nimi proponuję się wybierać.

Naprawdę polecam wszystkim uczestnictwo w warsztatach, warto!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-11-09, 17:28    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

We wcześniejszych ogłoszeniach wkradło się z mojej winy małe niedopatrzenia, a mianowicie nie do końca poprawny numer telefonu. Ten podany, to numer tymczasowy. Zaś najaktualniejszy i ten, pod który najlepiej zgłaszać chęć uczestnictwa i prośby o informacje to: 692 704 467. Za utrudnienia przepraszam.

[ Dodano: 2007-11-10, 20:37 ]
Najnowsza informacja, a mianowicie plakat promujący warsztaty! Oto on:

http://c6.wrzuta.pl/wi166...8dXWFKCHym&ft=f

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, bo naprawdę warto!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2007-11-11, 18:50    Odp: [Warsztaty] Warsztaty Harmonijkowe i Toruń Blues Meeting 200

Do Torunia niestety nie pojadę :( Ale może będę w Gdyni - od 14 do 16 grudnia odbędą się tam warsztaty z Romanem Badeńskim i Bartem Łęczyckim :harp:
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu