Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ojny 


Wiek: 36
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-12-13, 13:41    Moje mikrofony

Witam

Przedstawiam wam własne projekty mikrofonów dynamicznych Tesli. Na razie trzy ale już w przygotowaniu są kolejne dwa. Pozostawiam do oceny.

Więcej na www.harpprojekt.com w dziale sprzęt/projekty
_________________
oficjalna strona www.harpprojekt.com
Ostatnio zmieniony przez ojny 2012-12-14, 03:51, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2012-12-13, 14:35    Odp: Moje mikrofony

Witam, mam pytanka.
Może Pan dodać próbki dźwięków mikro?
Czy będzie można kupić u Pana mikrofony?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-13, 14:38    Odp: Moje mikrofony

Majki wyglądają bardzo korzystnie, pytanie jak się ma sprawa z wygodą trzymania tych dwóch z brzegu, bo kształt nieco odbiega od standardów. Próbki dźwiękowe i ewentualne ceny jeśli będą na sprzedaż mocno wskazane :D
Pozdro
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Molsz 

Posty: 9
Wysłany: 2012-12-13, 15:10    Odp: Moje mikrofony

Ten czerwony mikrofon jest na allegro w zestawie razem z Marshallem Ms-2. Z tego co wyczytałam na twojej stronie w mikrofonach zastosowałeś wkładki Tonsila, więc brzmienie raczej nie powali na kolana (przynajmniej mnie) :) . Słyszałam już mikrofony z wkładkami W-66 itp. Moim zdaniem wszystkie 3 obudowy nie będą wygodne do gry na harpie. Nie wyobrażam sobie wygodnego chwytu szczególnie tego czerwonego i czarnego. Obudowy ładnie odrestaurowałeś i tu nie ma się co spierać :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ojny 


Wiek: 36
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-12-14, 03:12    Odp: Moje mikrofony

Wkładki Tonsil są tymczasowe, obecnie pracuję nad wkładkami Tesli tak by uzyskać odpowiednie brzmienie. Z racji iż, prowadzę prace jeszcze nad innymi projektami na efekt końcowy musicie jeszcze poczekać.

Ten czerwony majk oczywiście jest wystawiony i on już nie ulegnie zmianie natomiast w pozostałych wkładki będą wymieniane. Co do trzymania ich w rękach, dla mnie są one wygodne a brzmienie jest dobre.

Na razie nie planuję jeszcze sprzedać tych pozostałych mikrofonów. Dopiero jak już je w pełni ukończę, podam parametry, próbki oraz cenę.

Pozdrawiam
_________________
oficjalna strona www.harpprojekt.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu