Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
janex 


Posty: 20
Skąd: WROCLAW
Wysłany: 2012-11-21, 17:25    zakonczenie sezonu

Na zakończenie sezonu bluesowego Las, Woda&Blues w Osrodku Wratislawia w Radzyniu, odbyła sie impreza bluesowa.Wystąpili JAW-RAW, Centrala 57, oraz niecierpliwie oczekiwany Gerry Jabłoński &The Electric Band.Ci co byli na ostatnim Festiwalu Las Woda&Blues wiedzieli na co mogą liczyć.Na świetny show Gerrego i doskonałe brzmienie harmonijki Piotra Narojczyka.I nie był zawodu!Gerry wiadomo-doskonały w każdej nucie, wspaniale panujacy nad widzami.Nas interesowała gra Piotra. Swietnie wyważone dzwieki, ciekawa barwa harpa,wspaniałe wibrato i tremolo-słowem harmonijka na bardzo wysokim poziomie.Doskonałe zgranie z całym zespołem robi wrażenie. Piotr nie gra solowek.On po prostu gra cały czas z zespołem , momentami wychodząc przed szereg i odgrywajac swoja partie.Szkoda że tak rzadko możemy go podziwiać w kraju. Fajny , sympatyczny gośc. Po występie można było z nim porozmawiać, podzielić się swoimi wątpliwościami odnośnie gry na harpie.Na wszystkie pytania cierpliwie udzielał odpowiedzi.W wiekszości używa harmonijek Seydel. Ma też 1 egzemplarz Golden Melody.
Zapowiedział że częściej będzie go można podziwiać w kraju.
CZEKAMY!! więcej http://www.blues.com.pl/v...9985&start=1020
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu