Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-11-11, 17:54    Wiśnia w TVP2

Aktualnie w TVP2 śpiewa Wiśnia :) w utworze "I tak" z najnowszej płyty "Hard Times"

_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2020-07-20, 11:32, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-11-14, 12:13    Odp: Wiśnia w TVP2

W końcu ktoś ze "światka" zostanie celebrytą. ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-11-14, 18:17    Odp: Wiśnia w TVP2

Daremnie pocięte podobno i po panu Wojtku się nie spodziewałem pytania "czy się rozwiniecie". Słyszałem że w nagraniu zostało to gorsze pół, którego miało nie być.
Oczywiście to pół jest rewelacyjne ale słyszycie - nie ma harmonijki.
Niemniej Wiśnia świetnie śpiewa.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-11-14, 21:49    Odp: Wiśnia w TVP2

To prawda, że harmonijki nie słychać, ale ją widać. W lewej ręce Wiśnia ją trzyma.
Nie wiem czemu, ale tak mam, że trzymając w ręku harmonijkę się uspokajam, a w ważnych chwilach, gdy potrzebuję spokoju i rozluźnienia, wystarczy, że pomyślę o harmonijce, którą mam w kieszeni - relaksuję się i uśmiecham. Pewnie gdybym śpiewał głos by mi się nie łamał, ostatnio jakąś mam tremę przed występami przez kimkolwiek.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-11-18, 11:07    Odp: Wiśnia w TVP2

Świetna sprawa, że chłopaki z Hard Times idą tak do przodu. Pozostaje nam ciężko nad tym pracować, żeby mieć podobnie :)

Kawałek świetny, niesamowicie klimatyczny, nastrojowy. I taki... niespodziewany :) Świetny tekst, świetne granie. Nic dziwnego, że Mannowi się spodobał - nie ma wielu takich zespołów w Polsce.

Szkoda tylko, że właśnie wycięli z TVP 2 harmonijkę - z tego co zrozumiałem wraz z harmonijką wycięli też pochwałę dla Wiśni za świetną grę na tym instrumencie. Szkoda, a to dlatego, że przecież liderem zespołu jest jeden z najlepszych harmonijkarzy w Polsce.

Niemniej jednak występ świetny - ale cóż innego się spodziewać po profesjonalistach? :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu